انجمن ایران پی اچ پی
تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) - نسخه قابل چاپ

+- https://forum.iranphp.org - انجمن ایران پی اچ پی
+-- انجمن: پی اچ پی/PHP (/Forum-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-PHP)
+--- انجمن: کدنویسی (/Forum-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) (/Thread-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%AB%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C)

تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) - payam - ۱۳۸۹ شهريور ۳ ۰۳:۱۴ عصر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

تو یک سیستم مدیریت آگهی یک سری آگهی داریم که توسط مدیر سایت اضافه میشه و حالا مدیر می خواد تعیین کنه که مثلا آگهی شماره یک کلا 1000 بار و هر روز حداکثر x بار نمایش داده بشه که این x توسط مدیر تعیین میشه ، اون قسمت اولش که کلا 1000 بار نمایش داده بشه ساده هست اما واسه اون قسمت دوم می خواستم بدونم که از چه راهی استفاده کنم بهینه و مناسب هست.

ممنون

RE: تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) - bestirani2 - ۱۳۸۹ شهريور ۳ ۰۴:۴۶ عصر

(۱۳۸۹ شهريور ۳ ۰۳:۱۴ عصر)payam نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

تو یک سیستم مدیریت آگهی یک سری آگهی داریم که توسط مدیر سایت اضافه میشه و حالا مدیر می خواد تعیین کنه که مثلا آگهی شماره یک کلا 1000 بار و هر روز حداکثر x بار نمایش داده بشه که این x توسط مدیر تعیین میشه ، اون قسمت اولش که کلا 1000 بار نمایش داده بشه ساده هست اما واسه اون قسمت دوم می خواستم بدونم که از چه راهی استفاده کنم بهینه و مناسب هست.

ممنون

برای هر لینک یک dailyhit درست کن و آگهی تا وقتی که dailyhit اش کمتر از مقدار نمایش روزانه اش هست نمایش داده شود

RE: تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) - farhad.programmer - ۱۳۸۹ شهريور ۳ ۱۱:۵۰ عصر

(۱۳۸۹ شهريور ۳ ۰۴:۴۶ عصر)bestirani2 نوشته شده توسط:  
(۱۳۸۹ شهريور ۳ ۰۳:۱۴ عصر)payam نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

ممنون

برای هر لینک یک dailyhit درست کن و آگهی تا وقتی که dailyhit اش کمتر از مقدار نمایش روزانه اش هست نمایش داده شود

و روز بعد فیلد 0 بشه

RE: تعیین حداکثر نمایش آگهی در یک روز (سیستم تبلیغاتی) - payam - ۱۳۸۹ شهريور ۴ ۰۱:۱۴ عصر

این روشی که شما گفتید رو خودم هم یه جورایی پیادش کردم البته یه فیلد دیگه هم نیازه تا زمان اخرین بازدید رو ذخیره کنه تا بشه فهمید آخرین بازدید تو چه روزی بوده .

بقیه دوستان هم اگه لطف کنند و راهنمایی کنند ممنون میشم .