انجمن ایران پی اچ پی
بروزر خاص کد های php - نسخه قابل چاپ

+- انجمن ایران پی اچ پی
+-- انجمن: پی اچ پی/PHP (https://forum.iranphp.org/Forum-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-PHP)
+--- انجمن: سیستم های مدیریت محتوا (https://forum.iranphp.org/Forum-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7)
--> +--- موضوع: بروزر خاص کد های php

صفحات 1 2

بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ دى ۲۵

سلام 
چه بروزری هست که همه منابع و سورس های یک سایت رو نشون بده؟ 
مثلا نشون بده که فلان ماژول که در هدر سایتی هست از کدوم فایل و با چه ادرسی  خونده میشه 
ممنون

RE: بروزر خاص کد های php - molana - ۱۳۹۷ دى ۲۷

ماژول‌های backend منظورته؟

RE: بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ دى ۲۹

بله در واقع میخوام بتونم سورس ها و خط های بک اند رو پیدا کنم
مثلا در بخش نظراتی که پایین یه پست هست، تو یه قالب ممکنه طراحی شده باشه ۲ نظر و در قالبی دیگه ۲ دیدگاه، اما من میخوام مثلا دیدگاه رو به همون نظر تبدیل کنم، میخوام به راحتی بشه سورسش رو تشخیص بدم و اصلاح کنم
ممنون

RE: بروزر خاص کد های php - ayoubsys - ۱۳۹۷ دى ۳۰

سلام و وقت بخیر

در گوگل کروم F12 رو بزنین و سپس از سمت چپ پایین ، بروی ایکن موس کلیک کنین. بعد موس را روی بخشی که لازم دارین ببرین و کلیک کنین.

RE: بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ دى ۳۰

(۱۳۹۷ دى ۳۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ)ayoubsys نوشته: سلام و وقت بخیر

در گوگل کروم F12 رو بزنین و سپس از سمت چپ پایین ، بروی ایکن موس کلیک کنین. بعد موس را روی بخشی که لازم دارین ببرین و کلیک کنین.

این که شما گفتی فرونت انده 

ااصلا اگر بروزر رو بیخیال شیم صول دسترسی به بک اند چیه، مثلا اگر در قالبی که دانلود کردم بخوام بک اند ها رو دسترسی داشته باشم باید چی کار کنم؟!

RE: بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ دى ۳۰

(۱۳۹۷ دى ۳۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ)ayoubsys نوشته: سلام و وقت بخیر

این که شما گفتی فرونت انده 

ااصلا اگر بروزر رو بیخیال شیم صول دسترسی به بک اند چیه، مثلا اگر در قالبی که دانلود کردم بخوام بک اند ها رو دسترسی داشته باشم باید چی کار کنم؟!

RE: بروزر خاص کد های php - molana - ۱۳۹۷ بهمن ۰۱

نه‌خیر. تا جایی که من میدونم امکانش نیست که هیچ مرورگری کدهای بک‌اند رو نشون بده!

RE: بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ بهمن ۰۲

(۱۳۹۷ بهمن ۰۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ)molana نوشته: نه‌خیر. تا جایی که من میدونم امکانش نیست که هیچ مرورگری کدهای بک‌اند رو نشون بده!

چطوری میشه بهش رسید، بالاخره یک راهی داره!!

RE: بروزر خاص کد های php - ayoubsys - ۱۳۹۷ بهمن ۰۴

سلام

دوتا راه حل دارین :

1- نفوذ به سایت مربوطه و دستیابی به کدهای BackEnd
2- نوشتن آن مازول توسط خودتون یا یک برنامه نویس دیگر

موفق باشین

RE: بروزر خاص کد های php - hamedd2000 - ۱۳۹۷ بهمن ۰۴

برای مثال یک قالب تحت ورد پرس رو که دانلود کردم چطوری ادیت کنم
فرمت و اسم فایل ها چیه؟