انجمن ایران پی اچ پی
درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - نسخه قابل چاپ

+- https://forum.iranphp.org - انجمن ایران پی اچ پی
+-- انجمن: عمومی (/Forum-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: نظرات، انتقادات و پیشنهادات (/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- موضوع: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%84)

صفحه‌ها: 1 2 3

درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Maysam.m - ۱۳۹۵ اسفند ۲۹ ۱۰:۵۲ عصر

با سلام و احترام
به نظرم فریمورک لاراول رو هم به بخش "فریم ورک ها و اکستنشن ها" اضافه بشه.
حالا بازم مدیران هرچی صلاح بدونند. Rolleyes

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Reza - ۱۳۹۵ اسفند ۳۰ ۰۲:۴۹ عصر

لاراول چون در حد یه فریم ورک نیست پس بنده مخالفت خود را اعلام میکنم Big Grin

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - farhadhp - ۱۳۹۵ اسفند ۳۰ ۰۳:۴۵ عصر

دقیقا چرا ؟

فریم ورک خوش دستیه !

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - undefined - ۱۳۹۵ اسفند ۳۰ ۰۴:۰۹ عصر

چندتا لاراول کار فعال اینجا داریم؟
اگر داریم، موافقم.

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Maysam.m - ۱۳۹۶ فروردين ۱ ۰۱:۰۸ عصر

(۱۳۹۵ اسفند ۳۰ ۰۲:۴۹ عصر)Reza نوشته شده توسط:  لاراول چون در حد یه فریم ورک نیست پس بنده مخالفت خود را اعلام میکنم Big Grin
بچه خوبیه هرچند برنامه نویسای فضایی زیاد داره Big Grin

(۱۳۹۵ اسفند ۳۰ ۰۴:۰۹ عصر)undefined نوشته شده توسط:  چندتا لاراول کار فعال اینجا داریم؟
اگر داریم، موافقم.

تعدادش رو نمیدونم اما فکر میکنم با توجه به نبود یه بخش جدا تا الان موجودیت خودشونو اعلام نکردند Big Grin

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Hamid - ۱۳۹۶ فروردين ۵ ۰۸:۱۷ صبح

اینا چه میدونن لاراول چیه اخه Big Grin

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Reza - ۱۳۹۶ فروردين ۶ ۰۷:۴۷ عصر

(۱۳۹۶ فروردين ۵ ۰۸:۱۷ صبح)Hamid نوشته شده توسط:  اینا چه میدونن لاراول چیه اخه Big Grin
لاراول یه چیزی مثل پرایده که هر کسی میتونه بخره و سوارش بشه و پز بده که ماشین داره و رانندس Tongue

اما Yii یه چیزی مثل بنزه Cool
نه هر کسی میتونه بخرتش نه هر کسی میتونه رانندگی بکنه باهاش

Big Grin

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - undefined - ۱۳۹۶ فروردين ۶ ۰۸:۲۶ عصر

نقل قول: اینا چه میدونن لاراول چیه اخه
Dodgy

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - Hamid - ۱۳۹۶ فروردين ۷ ۰۸:۳۳ صبح

اول اینکه : این احسانه هم چه لایکی میکنه Dodgy

دوم اینکه : من وارد این بازی کثیف نمیشم. چند سال از زندگیم صرف کل کل استقلال پرسپولیس شد. چند سال هم صرف php , .net
دیگه نمیخوام وارد فریم ورک ها بشم Big Grin
من حرف پر معنیمو زدم دیگه Big Grin اینم بهش اضافه کنم
نقل قول: آخه اینا چه میدونن لاراول چیه ! همون برن با یی کد بزنن Big Grin

RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول - farhadhp - ۱۳۹۶ فروردين ۷ ۱۱:۴۹ صبح

یه مدت سیمفونی یاد گرفتم؛ بعد اومدم لاراول دیدم چقدر شبیه ان !

از قبل هم با کد ایگنایتر و یی۲ کار کردم !

تو بحث پرفورمنس کدایگنایتر حرف اول و آخر و وسط رو میزنه Big Grin به شخصه تست کردم ! زمان لود و مصرف رم کدایگنایتر داخل پروژه یک دهمم لاراول خام بود !!!!

بعدش یه نیم نگاهی به بازار کار ایران و جهان بندازیم رغبت به لاراول بیشتره ! کیه که بخواد بیکار بمونه !

یی۲ واقعا فریمورکه دیباگینگ عالی نمایش ریز لاگ ها (شبیه نمایش لاگ های اندروید استادیو Big Grin ) و ... ؛‌ ولی چون سنگینه مخ خیلیا نمیکشه :-) میرن سمت جوجه فریم ورکا و جو میدن که فلان فریم ورک شاه فریم ورکاس و شرکتام ترغیب به استفاده ازش میشن !

من ۹۹.۹۹ درصد پروژه‌هایی که کار کردم و به طورم خورده کدایگنایتر پاسخگو بود اون یک صدم درصد هم درخواست مشتری شبیه ساخت سفینه فضایی برای سفر در فضا بود که در توانم نبود حتی نمیشد با پی اچ پی نوشتش !

به هر حال این بحثا بیخودیه اگه بازار کار مهمه لاراول یاد بگیرید، اگه حوصله ندارید و پرفورمنس مهمه کداگنایتر یاد بگیرید، اگه می‌خواهید یه فریم ورک قوی برای خلق نرم ازفزارهای شاخ مهمه یی۲ یا زند یادبگیرید اگه ساختار ماژولار در پروژه براتون مهمه سیمفونی یاد بگیرید اگه هیچ کدوم براتون مهم نیست با پی اچ پی بدون فریم ورک کد بزنید جونتون در‌آد Big GrinBig GrinBig Grin

بخشید بین اساتید جسارت کردم Heart

صفحه‌ها: 1 2 3