انجمن ایران پی اچ پی
یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن ایران پی اچ پی
+-- انجمن: پی اچ پی/PHP (https://forum.iranphp.org/Forum-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-PHP)
+--- انجمن: کدنویسی (https://forum.iranphp.org/Forum-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
--> +--- موضوع: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار

یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - kasbookar - ۱۳۹۵ تير ۲۲

من دارم از گوگل مپ استفاده میکنم مشکل اینجاس که وقتی صفحه لود میشه داخل نقشه گوگل چیزی نشون داده نمیشه

فقط در صورتی که اسکرین صفحرو یکبار بزرگنمایی و یا کوچک نمایی کنم نشون میده منظورم دکمه های (ctrl + دکمه وسط ماوس هست)Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

این مشکل از چیه به نظرتون ؟SadSadSadSadSadSad

مگه توی این بزرگ نمایی و کوچک نمایی صفحه چه اتفاقی میفته که باعث میشه نقشه کار کنه؟

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - kasbookar - ۱۳۹۵ تير ۲۲

کسی تابحال با این مشکل مواجه نشده؟

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - mohammadhosain - ۱۳۹۵ تير ۲۳

.اگه می شه کد نقشه تو بذار شاید بتونیم سر به راهش کنیمBig Grin

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - Y.P.Y - ۱۳۹۵ تير ۲۳

واسه منم پیش اومده... با مرورگر های دیگه هم امتحان کن
و فکر کنم با بزرگ/کوچیک کردن صفحه رفرش میشه دیگه

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - kasbookar - ۱۳۹۵ تير ۲۳

به نظرتون راه حل چیه؟
جالترش اینجاس که اونو نقشرو وقتی داخل مودال بوت استرپ میذارم کاملا سالم کار میکنه چراااااااااااااااااااا؟؟
ای باباااااااااااااااااااااااااااااااا؟

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - Alaa - ۱۳۹۵ تير ۲۳

سلام،
خب یه کدی بزار حداقل Big Grin
بعد کجا داری استفاده میکنی از نقشه؟ همینجوری یه صفحه است مثل « درباره ما » ؟ یا نه کار خاصی داری میکنی؟ سایت جاوا اسکریپتی هست؟ (منظورم اینه که زیاد از جاوا اسکریپت توش استفاده شده؟)

اره آخه کدوم کدو بذارم برات خیلی زیاد شده کدها همه هم مرتبط به هم هستش ؟ سایت جوریه که به اجبار خیلی جی کوئریو جاوا اسکریپت توش استفاده میکنم دارم از api placemarker g map استفاده میکنم مشکلم حل شده با مودال ولی خیلی در عجبم که چرا با مودال درسته ولی بدون اون نه صفحه خاکستری میاره ولی با زوم کردن مرورگر درست میشه شما بگو کدوم کدو بذارم حالا برات تا اطاعت امر کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: یک مشکل عجیب و کمی خنده دار - Alaa - ۱۳۹۵ تير ۲۳

شما از setTimeOut استفاده کردین ببینین مشکل حل میشه؟ کل تابعی که دارین نقشه رو init میکنین باهاش رو بزارین توی یک setTimeOut، ببینین مشکل حل میشه؟

کد:
setTimeout(function(){
          // Put Map Init Function Here.
}, 1000);

نه داداش به هیچ صراطی مستقیم نیس از دیروز هزار جور بلا سرش آوردم نمیشه که نمیشه
لج کرده