انجمن ایران پی اچ پی

نسخه کامل: ایجاد یک بخش - اصلاح یک بخش
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
والا خوندنش رو می گن اس ای او سر هم نمی گن
دیگه این موضوع بخش نمی خواد
چرا بابا
خودش یه بخش خیلی مهمه توی طراحی وب
خیلی خیلی مهم
وحید آقا بخش SEO یک بخش بسیار مهم در تمام امور وب حساب میشه! شما اگه بخواین با PHP یک صفحه طراحی کنید حتما نیاز به دونستن SEO هم دارید تا بتونید از رتبه بالایی در موتور های جستجو برخوردار باشید ...
شما اگه تمام موضوعاتی که به وب مربوط میشه نگاه کنی، حتما یکی از زیر مجموعه هاش SEO هست.
ماشاا.. این روزا از بس موتور های جستجوگر پیشرفته شدن و تو وب سایت ها و ویندوز ها دخالت دارند که یواش یواش ماکروسافت هم باید ویندوز هاشو از SEO خوبی برخوردار کنه Big Grin

نظر من اینه که یک انجمن با نام "بهینه سازی موتور جستجو" باز کنید که زیر مجموعه ها و توضیحاتشون رو در زیر براتون نوشتم که اضافه کنید:

1- عنوان: اصول و مبانی
1- توضیح: در این انجمن به بحث و گفتگو در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) می پردازیم.

زیر مجموعه های بخش شماره 1

1-1- عنوان: ساختمان لینک
2-1- عنوان: کلمات کلیدی
3-1- عنوان: رتبه صفحه (Page Rank)
4-1- عنوان: شاخص گذاری (ایندکس)

2- عنوان: دایرکتوری ها
2- توضیح: در این انجمن به نحوه ثبت وب سایت در دایرکتوری ها و مشکلات آنها می پردازیم.

3- عنوان: سؤالات مرتبط
3- توضیح: در این انجمن به دیگر سؤالاتی که در زمینه بهینه سازی موتور جستجو می باشند پاسخ داده می شود.

4- عنوان: ابزار ها
4- توضیح: در این انجمن ابزار های مفید در زمینه بهینه سازی موتور جستجو قرار داده می شوند.

5- عنوان: اخبار
5- توضیح: در این انجمن اخبار در مورد تمامی موتور های جستجو قرار داده می شوند.

6- عنوان: درخواست
6- توضیح: در این انجمن کاربران می توانند به درخواست تبادل لینک با وب سایت کاربران بپردازند.

7- عنوان: مشاوره و راهنمایی
7- توضیح: در این انجمن می توانید از راهبران این بخش مشاوره و راهنمایی رایگان جهت داشتن وب سایتی بهینه داشته باشید.

8- عنوان: درخواست
8- توضیح: در این انجمن کاربران می توانند به درخواست تبادل لینک با وب سایت کاربران بپردازند.

من قرار هست با کمک مجید (majidonline.com) یک انجمن بزرگ آموزشی مربوط به وب راه اندازی کنم که اون رو کامل در لوکال هاست آماده کردم و عناوین و موضوعات رو از اونجا کپی کردم!
هرکدوم رو که هم اضافی بودند رو می تونی حذف کنی (البته بنظر من بخش درخواست، اخبار، ابزار ها برای انجمن شما اضافی هست ولی اگه خواستید کامل کنید بخش رو می تونید اون هارو هم بگذارید) Tongue
والا بحث خوبیه
حالا یه نظر سنجی باز کنید و توی اون نظر بچه ها رو بپرسید
به هر حالبه نظر من درسته این مطلب خوبه اما از برنامه نویسی با php یه مقدار دور هست مخصوصا اگر به این کلی باشه
حالا اگر فقط یک بخش باشه خوبه ...
بازم نظر بچه ها
نظر سنجی رو توی همین بخش ایجاد کن
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع