انجمن ایران پی اچ پی

نسخه کامل: در خواست همكاري
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام بچه ها من مي خواهم يه شاپ رايگان بنويسم، خوب معلومه كه اگه تنهايي بخواهم روش فكر كنم چيز خوبي نميشه

خوب همه بياييد بحث كنيم ببينيم چه امكاناتي لازم داره و از هم ديگه كمك بگيريم و سيستم رو به اسم سايت توليد كنيم و عيب و مشكلات هم ديگرو بگيريم فكر مي كنم اين خودش يه تمرين خوب واسه php باشه و يه شروع فعاليت خوب واسه IranPHP .
نقل قول: سلام بچه ها من مي خواهم يه شاپ رايگان بنويسم، خوب معلومه كه اگه تنهايي بخواهم روش فكر كنم چيز خوبي نميشه
تجربه به من می گه که کار خوب تنهایی انجام نمی شه.
از طرفی هم کار گروهی خصوصیات خودش و داره و نیاز داره که تیم کاری همه بتونن وقت بزارن. چند تا پروژه اینجا از ابتدا شروع شده که به دلیل طولانی شدن متاسفانه تموم نشده
من . وحید به این نتیجه رسیدم که باید کارو از یه جای ساده تر شروع کنیم
مثلا از ترجمه و توسعه یک سیستم آماده خوب و ....
این برنامه رو قرار بود که اوایل آبان معرفی کنیم که متاسفانه من نتونستم روش کار کنم
پروژه موردنظر یک سیستم فروشگاه آماده ست.
هر کسیس سیستمی سراغ داره معرفی کنه تا بعد از جمع آوری اطلاعا و تایید مدیر واحد توسعه روش وقت بزاریم و کاراش و انجام بدیم.
من سیستم prestashop رو معرفی می کنم
یه لینک ازش بزارین تا بچه ها حداقل دموشو ببینن
http://www.prestashop.com/en/showcase_demo/
خیلی جاها دیدم ازش به عنوان مگنتو ساده نام بردن
بچه ها بهتر نيست در مورد چيزي كه من گفتم بحث كنيم؟ شما مراحل رو بگيد من مي نويسم
به نظر من magento خیلی عالیه. پارسال هم جزوه بهترین پروژه های متن باز بود.
بر اساس ZF هست و کاملا قابلیت localization رو داره. ماژول نویسی هم براش راحته.
خلاصه به نظرم بهترینه
http://www.magentocommerce.com/demo
كسي پيشنهاد بهتري نداره؟
من با magento مخالفم
دلیلش هم این هست
مگنتو خیلی سنگین هست و برای فروشگاه های بزرگ خوبه. مقدار رم مصرفیش زیاده و برای فروشگاه‌های ایرانی به درد نمی خوره
امکان اینکه یک انحصار برای iranphp.org داشته باشیم وجود نداره. چون مدیریت ماژولها و زبان هاش به نحوی هست که حتما از سایت رسمیش می خونه

دوست عزیز امکان اینکه از اول هم بنویسیم وجود داره. اما چرا چرخ رو دوبار باید اختراع کرد. اینکار نیاز به زمان زیاد داره. ما راهنمایی کردیم و شما نوشتید. آیا واقعا به قدرت واقعی که برای استفاده عموم باشه و اینکه قابل توسعه باشه می‌رسه؟
بله منم موافقم، اگه بخواهيم از نو بنويسيم زمان ميبره، پس بهتر يه سيستم كم حجم و با امكانات خوب پيدا كنيم و شروع به كسترش كنيم.

خب حالا به نظر شما كودوم سيستم خوبه؟ از تمام اساتيد خواهش مي كنم كه در اين مبحث شركت كنند و اين پست رو به دوستان معرفي كنند
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع