cervical-disc-treatment
تازه وارد

آمار:
cervical-disc-treatment is آفلاین
آخرین ورود:
۱۳۹۸ اردیبهشت ۰۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ
اعتبار:
0
مدت زمان آنلاین بودن:
2 دقیقه, 14 ثانیه
DOB:
تعیین نشده
جنسیت:
نامعلوم
زندگی نامه:
روش‌های نوین و سنتی بسیاری برای درمان قطعی دیسک گردن بدون جراحی وجود دارد که طی چهار تا شش هفته، درد و دیگر علائم دیسک گردن را از بین می‌برد. بیشتر پزشکان ابتدا استراحت، داروهای مُسکن و ضد التهاب، درمان فیزیکی و سایر روش‌های درمانی را تجویز می‌کنند و در صورت اثربخش نبودن این موارد، به سراغ عمل جراحی می‌روند. بیشتر این بیماران بدون انجام عمل جراحی بهبود می‌یابند. هدف روش‌های درمانی اولیه، کاهش تحریک عصب‌ها، التیام درد و بهبود شرایط فیزیکی بیمار است.

به محض ‌احساس درد در ناحیۀ گردن، یک استراحت یکی دو روزه می‌تواند اثربخش باشد. پس از این استراحت کوتاه مدت، بهتر است حرکت کنید تا مفاصل و عضلاتتان ضعیف نشوند. طی مدت استراحت‌، گردنتان را در حالت طبیعی قرار دهید تا فشاری به آن وارد نشود. حتماً چند حوله یا متکا زیر سرتان قرار دهید، تا به گردنتان فشاری وارد نشود.

طب سوزنی برای درمان دیسک گردن
طب سوزنی، شاخه ‌ای از طب سنتی چینی به شمار می‌رود که قدمتی سه هزار ساله دارد. طب سوزنی در درمان بیماری‌ ها، تسکین دردها، آرامش بخشیدن به بدن و داشتن اندامی زیبا و پوستی شفاف و بدون جوش به انسان کمک‌های زیادی کرده است. متخصص طب سوزنی، سوزن‌های بسیار نازکی را در نقاط خاصی از بدن، به نام نقاط طب سوزنی، فرو می‌کند و از این طریق، به درمان بیماری یا التیام درد شما کمک می‌کند.

متخصصان طب سوزنی معتقدند که در بدن انسان، انرژی‌ای به نام qi) chee تلفظ می‌شود) جریان دارد که اگر تعادل آن بر هم بخورد، سلامت بدن به خطر می‌افتد و بیماری‌ ها به سراغ انسان می‌آیند. طب سوزنی در صدد متعادل ساختن جریان این انرژی در بدن است.
مجموع ارسال‌ها:
0 (0 ارسال در روز | 0 درصد از کل ارسال‌ها) (یافتن کل ارسال‌ها)
مجموع موضوع‌ها:
0 (0 موضوع در روز | 0 درصد از کل موضوع‌ها) (یافتن کل موضوع‌ها)