ریموت پارکینگ
تازه وارد

آمار:
ریموت پارکینگ is آفلاین
آخرین ورود:
۱۳۹۸ شهریور ۰۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
اعتبار:
0
مدت زمان آنلاین بودن:
19 دقیقه, 5 ثانیه
DOB:
تعیین نشده
جنسیت:
نامعلوم
زندگی نامه:
بین ستون‌های گچ بری شده، لنگه‌های درب کشویی اتوماتیک شیشه‌های یک تکه دارند که در سکوت کامل، برای دسترسی به سالن تاریخی از یکدیگر باز می‌شوند. درب‌های اتوماتیک ورودی را می‌توان در عبور از باغ درخت نخل پیدا کرد که از طریق کابین اصلی و یک درب کشویی اتوماتیک از یکدیگر باز می‌شوند. رمز و راز عجیبی در پشت درهای اتوماتیک زیبا و بسیار آرام ریموت است که فقط یک موتور 70 میلی متری دارد و وقتی که کافه در حال کار است، به طور رازآلود و کارآمدی عمل می‌کند.

چشم اندازی باز از باغ درخت نخل که از طریق یک درب کشویی اتوماتیک به آن دسترسی دارید
مشاهده یک ساختار پیچیده از اتاق ریموت
این کافه شگفت انگیز، تعداد زیادی ورودی، خروجی و راهرو دارد، و انواع مختلفی از درب‌ها و ریموت قطعات طراحی شده برجسته را در کنار هم آورده است. بزرگترین چالش در این مجموعه بزرگ و معماری این بود که کافه اصلی شلوغ می‌شود، کافه‌های ساحلی و باغ نخل را به مناطق مختلف را به زیبایی قرار داده است، در حالی که آنها را به یک کلیسای روشن تبدیل کرده است و به خاطر بازدید کنندگان کافه، که تماشای باغ را بدون خروج از کافه فراهم کرده است.
سیستم‌های کشویی دیواری شفاف شیکی را ایجاد کرده‌اند
ریموت فضای ویژه و طراحی شده کافه درب آچیلان دررا با سیستم‌های کشویی دستی درب آچیلان در به صورت سیستم‌های یکپارچه شیشه‌ای اجرا کرده است. سیستم‌های دیواری کشویی شیشه‌ای را می‌توان به راحتی با هم ترکیب کرد و در صورت لزوم در فضا نیز صرفه جویی می‌کند.
پروفیل‌ها و سیستم کشویی درب آچیلان در به طور غیرمعمولی بین پان‌ها به صورت یکپارچه است - که این امکان را فراهم می‌کند که سطوح شیشه‌ای یک تکه به طور مخفیانه‌ای در بین ستون‌های سالن قرار بگیرند و کافه‌ای مجلل را از کافه اصلی جدا کنند به گونه‌ای که عایق صوتی نیز باشند.

یک سیستم دیواری کشویی شفاف، که کافه اصلی را با سالن کافه متصل می‌کند.
راه‌های فرار و نجاتی امن با تکنولوژی درب آچیلان در
با وجود تمام شیک بودن سالن، مهم است که به یاد داشته باشید که طراحی همه چیز نیست. در یک ساختار فضای سه بعدی پیچیده، که در آن حداکثر ریموت مهمان و تمام کارکنان که ممکن است به صورت همزمان در آنجا حضور داشته باشند، ایمنی اولین اولویت را به خود اختصاص می‌دهد. طراحی وشن و شیک سیستم درب ریموت برای ظاهر درب‌های مسیرهای فرار و نجات نیز تعریفی دارد: تمام اجزای ایمنی بسیار جمع و جور در داخل درایو‌های مخفی به طور تجمیع شده‌ای جمع‌اوری شده است و تضمین می‌کنند که قسمت‌های مختلف کافه می‌تواند در صورت بروز خطر به سرعت و با خیال راحت تخلیه شود.

مجموع ارسال‌ها:
0 (0 ارسال در روز | 0 درصد از کل ارسال‌ها) (یافتن کل ارسال‌ها)
مجموع موضوع‌ها:
0 (0 موضوع در روز | 0 درصد از کل موضوع‌ها) (یافتن کل موضوع‌ها)