• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ubuntu 10.04
[عکس: index.php?lang=en]
منتظریم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : HiddeN
لینوکس عالی بود. اما متاسفانه من به دلیل اینکه برنامه های مشابه ویندوز نتونستم پیدا کنم براش دوباره برگشتم به ویندوز.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آره منم همین نظرو دارم الان یه مدتی بود که رو لینوکس بودم ولی چون من وابستگی شدیدی به dreamweaver دارم نتو نستم روش کار کنم و حتی با wine نصبش کردم ولی حال نداد و با aptana و netbeans و ... کار کردم ولی بازم نشد SadSad
If you good at something never do it fo free
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دریم ویوور به چه عنوان فقط به عنوان این که یه html designer هست؟‌ یا‌ یه ادیتورکامل؟
به عنوان یه برنامه نویس php هیچ‌ وقت محدودیتی رو نداشتم و نرم افزارهای مشابهش رو توی لینوکس داشتم و حتی دستم خیلی بیشتر باز بوده.
شاید فقط بحث بازی های کامپیوتری باشه
در ضمن wine الان خیلی قوی شده. محمد مولانا داره باهاش کار می کنه من دیدم فتوشاپ رو باهاش بالا آورده بود من خودم باهاش pro evolution 2010 رو بالا آوردم
  پاسخ
تشکر شده توسط : HiddeN
بله .. wine خیلی بهتر از قبل شده اما هم چنان به یک سری برنامه ها مثل جاوا مشکل داره و بعضی از برنامه ها رو خوب اجرا نمی کنه
زمانی هم که من صحبت کردم در این مورد باهاشون گفتن قرار نیست هر جیزی اجرا بشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب حالا من گفتم کدوم نرم افزار به جز بازی ها هست که نسخه مشابهش وجود نداره و با wine هم بالا نمیاد؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بله یکی دوتا بود.. TravianBotManager Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
متوجه‌ شدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من یه هفته ای هست به بتا آپگرید کردم تم جدید خیلی خزه همون رنگ کرم را بیشتر دوست داشتم.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اووووووووو این رو قبول دارم چون واقعا دیگه عادت کردیم
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان