• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
symfony
سلام دوستان
من الان دارم فریم ورک سیمفونی رو دانلود می کنم.
خب راستش اینکه من تا حالا با فریم ورک کار نکردم، اصلا فریم ورک چی هست؟ به چه دردی می خوره؟ چجوری باید ازش استفاده کرد؟ این رو کوتاه اگه میشه بگید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
در مورد فریم ورک خیلی حرف زده شده و معمولا هم به دعوا کشیده شده است! بگردی فت و فراون مطالب درست و نادرست پیدا می کنی
خلاصش می شه این :
نقل قول:فریم ورک یا چهارچوب؛ بخشی از برنامست که حداقل شامل راه اندازی های اولیه، هسته پروژه، کتابخونه و مهندسی ساخت پروژست. امکان داره که خودتون برای پروژه یه فریم ورک تعریف، و توسعه بدید یا از یک فریم ورک آماده استفاده کنید. از فریم ورک های بیشتر شناخته شده می شه از CI و CakePHP و Yii و Zend و symfony اسم برد. هر فریم ورک سعی کرده تا از یک تعریف منحصر بفرد استفاده کنه تا بتونه توی بازار همیشه سهمی داشته باشه. توی انتخاب فریم ورک این تعریف خیلی کمک می کنه. البته باید منبع، سرعت یادگیری، جامعه کاربری و پشتیبانی رو هم خیلی در انتخاب فریم ورک مهم دونست. برای یادگیری هر فریم ورکی شما لازم دارید تا با مباحث OOP رو بدونید. فریم ورک CI یه فریم ورک لایته که به تازه کارا خیلی کمک می کنه تا خیلی از مفاهیم مربوط به فریم ورک ها در حجم پایین تر درک کنند. برای همینه که همیشه برای شروع CI پیشنهاد می شه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi Reza ali786 miladr24 hidensoft shgninc
به نظر من اگر شما آشنایی ندارید با فریم ورک با سیمفونی شروع نکن احتمال داره زده بشی کلا.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia amenocy farhadfery zoghal
سلام منم این فریم ورک رو واسه کار کردن انتخاب کردم...

بهرحال یجوری بسته به خودته و علاقه ات داره
یک عمر در التهاب گندم بودیم ... دنبال کلک زدن به مردم بودیم
نشناخت کسی قیافه ات را آقا! ... هر جمعه می آمدی و ما گم بودیم...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
فیلمهای آموزشی لیندا که چهارچوب های مطرح پی اچ پی یعنی زند، سیمفونی، کدایگنایتر و کیک را با هم مقایسه کرده و شروع کار با همشون را توضیح داده می تونه خیلی کمک کننده باشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان