• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
restore database
سلام دوستان

من یک دیتا بیس دارم با حجم 700 800 مگابایت

حالا میخوام این دیتابیس رو تو phpmyadmin ریستور کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
---------------------------------------------------------------------------
خدایا ، مگر می شود تو باشی و ما تنها باشیم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یعنی چی کارش می خوای بکنی؟
کل رکورد هارتو می خوای حذف کنی؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

منظورتون از دیتابیس همون بک آپ یا فایل پشتیبان هست دیگه ؟!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه فایل خروجی (.sql .txt )هست که از بانک گرفتی که باید از داخل خود phpmyadmin وارد کنی که با این حجمی که داره نمیدونم میشه یانه .

ولی اگه فایل های خود mysql مثل (frm , myd ,...) هست خیلی راحت می تونی اونا رو داخل یه پوشه بریزی اون رو داخل پوشه dataداخل mysql پیست کنی البته این کار برای لوکال مناسبه ولی روی هاست که چنین دسترسی ندارین فکر کنم فقط راه اول یعنی import کردن دیتابیس باشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آره تا ۹۰۰ مگ phpmyadmin جواب می ده ولی یهو دیدی جواب نداد ۸۰۰ مگ بی خود آپلود کردی من یه اسکریپت دارم که فایل .sql رو وارد پایگاه داده می کنه اما برای همچین حجمی جواب نمی ده چون کل متن رو توی یه متغیر ذخیره می کنه و بعد split می کنه در آرایه و در نهایت وارد پایگاه داده می کنه
اما خب متغیرای php ۸۰۰ مگ جا ندارن
البته الان ایده خوبی به ذهنم رسید اگه تکمیل شد برات می فرستم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حتما از mysqldum استفاده کن
اگر دسترسی نداری از
http://www.mysqldumper.net/
استفاده کن
  پاسخ
تشکر شده توسط : php
سلام ممنون از همه دوستان

ولی عمراً phpmyadmin نیمیتونه 800 مگ بک آپ رو ریستور کنه . browser که واسه یه مدتی هنگ میکنه ، آخرشم میگه که حجم فایل بالاست .

اون روشی هم که گفتین تو فلدر mysql->bin->data ، رو هاست جواب نیمده چون دسترسی نداریم .

فقط روش جناب سهرابلو رو نمیدونم

ممنون دوستان
کد:
max_execution_time = 60     ; Maximum execution time of each script, in seconds (def. 30)
max_input_time = 90 ; Maximum amount of time each script may spend parsing request data (def. 60)
memory_limit = 128M      ; Maximum amount of memory a script may consume (def. 128mb)
upload_max_filesize = 16M ; Maximum allowed size for uploaded files. (def. 2mb)
post_max_size = 16M ; (def. 8mb)

این تنظیمات هم میشه انجام داد تو php.ini ولی بازم باید دست به دامن ادمین سرور بشیم
---------------------------------------------------------------------------
خدایا ، مگر می شود تو باشی و ما تنها باشیم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
mysqldumper رو از سایتی که ادرس دادن بگیرید و نصب کنید...استفاده اش راحته..نصب کنید اگه مشکلی بود سوال کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان