• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
php در عمل
سلام
من php رو تا حدی کار کردم و دوست دارم بدونم تو بازار کار php کار ها چیکار میکنن یا بهتره بگم میخوام خودمو محک بزنم ولی نمیدونم چطوری
گفتم بیام از شمایی که حرفه ای هستین درخواست پروژه کنم
میخوام بدونم اولا چی از دستم برمیاد و دوما ببینم میتونم از کتاب php به عنوان منبع استفاده کنم برای اون چیزایی که نمیدونم
وآخر اینکه اگه بیام تو یه شرکت میتونم از پس کارایی که میدن بهم بر بیام یا نه
در کل حساب کار بیاد دستمSmile
لطفا کمک کنینBlush
بشر هیچ نیست مگر آنچه از خود میسازد . سارتر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با کسب اجازه از بزرگان جمع !Big Grin. البته ما کاره ای نیستیم .
بر اساس تجربیات میگم.
1-تا وقتی یک پروژه رو استارت نزنی چیزی یاد نمیگیری.
2-هر پروژه ای که انجام میدی پیشنهاد میکنم پروژه ی بعدی رو بزرگتر و پیچیده تر بردار تا چیزهای جدیدتری یاد بگیری.
3-سعی کن همیشه مطالعه داشته باشی برای باخبر بودن از وضعیت توسعه وب و اینترنت. آشنا بودن با روش های جدید طراحی ، مهندسی نرم افزار ، مهندسی بانک های اطلاعاتی و ...
4-بجای استفاده از کتاب بهترین منبع برات اینترنته.هرمشکلی که داشته باشی توی اینترنت همیشه یه جوابی براش پیدا میکنی.مخصوصا توی منابع زبان اصلی.
5-توی بازار کار پروژه و کار زیاده.از طراحی وبسایت های شخصی بگیر تا نرم افزارهای پیچیده تحت وب.بستگی به خودت داره که چطوری استارت بزنی.
از کارهای کوچیک استارت بزن و بعد برو سراغ کارهای بزرگتر. بالاخره باید از یه جایی شروع کنی.
6-در شروع کار قیمت هات رو منصفانه بگو تا بتونی پروژه بگیری.اما پایین هم نگو که فاتحه این جماعت خونده بشه.
7-توی کار در شرکتها هم بستگی به شرکتت داره.من توی یه شرکتی کار میکردم که یه پروژه مشخص داشت و وظیفه من پیاده سازی اون پروژه بود.
توی شرکت بعدی پروژه هایی بهم دادن که صرفا طراحی سایت بود. توی شرکت بعدی روی یه نرم افزار رزرواسیون حرفه ای کار کردم و پیاده سازیش کردم.
و توی شرکت بعدی کار حرفه ای تر شد و روی توسعه یه سری سیستم های مدیریت محتوا مثل اوپن کارت و وردپرس و پرتالهای سازمانی کار کردم.
این موضوع کاملا بستگی داره به شرکتی که میخوای کار کنی. همیشه اول کار یه ترسی توی وجود آدم هست.اما کار که شروع بشه هم با محیط اونجا آشنا میشی هم با روال کارت.Blush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : dexter
ممنونم آقای سلطانی
آره همین ترس از شروع رو دارم
تقریبا میشه گفت برای همین پروژه هست که این تایپکو زدم
اگه امکانش هست بهم همینجا پروژه بدید و رفته رفته سخترش کنین (البته پروژه نیاز به دونستن css ,html نداشته باشه Smile ) تا ببینم از پسش بر میام یا نه
البته میدونم وقتتونو میگیرم ولی این لطف رو در حقم بکنین

البته نمیدونم جای درستی این پستو زدم یا نه
راستی مثل اینکه هیشکی دوست نداره من بیام تو کار php
بشر هیچ نیست مگر آنچه از خود میسازد . سارتر
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان