• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pending_update_count in Telegram Bot
سلام
دیروز یه ربات درست کردم و کدهاشو نوشتم که طرف یه سری اطلاعات بهم بده و منم یه کاری انجام بدم و بهش پیغام عضویت یا مشکل بدم.

همه چی اکی بود ۲-۳ ساعت اول که داشتم تست میکردم. با ۲ -۳ اکانت دیگه هم تست کردم و درست بود.
یهو نمیدونم به چه دلیلی تکست ها دیگه به ربات نرسید یا بهتر بگم ربات response نداشت. سرچ کردم و فهمیدم با getwebhookinfo میتونم اررور رو ببینم.
بعد داستان این شد که pending_update_count مثلا ۱۰۰ بود و هر تکستی که به ربات ارسال میشد یدونه بهش اضافه میشد.
خیلی سرچ کردم که چطوری میشه این pending رو خالی کرد ولی به جز این پاسخ که توی بیشتر از ۱۰ تا سایت عینن تکرار شده هیچ جواب دیگه ای پیدا نکردم.
کارهایی هم که اینجا گفته رو انجام دادم و هیچ فایده ای نداشت و همچنان اررور زیر رو دارم

کد پی‌اچ‌پی:
{"ok":true,"result":{"url":"https://xx.com/get-text","has_custom_certificate":false,"pending_update_count":111,"last_error_date":1501993548,"last_error_message":"Read timeout expired","max_connections":40}} 

مورد بعدی اینکه هر دو دقیقه ، آخرین تکستی که ربات ارسال کرده برای همه یوزر ها ارسال میش. حدس میزدم به اندازه این pending ها تکست بفرسته داستان تموم میشه ولی از دیشب تا همین الان داره تکست میده.

حتی ربات رو روی تلگرام خودم ریموو کردم . دوباره عضو شدم و /start رو ارسال کردم ، باز روز از نو !!! همین جوری داره تکست اخر رو میفرسته.

کسی تجربه مشابه داره ؟؟
راه حلی ؟ داستانی ؟
مرسی[/quote]

آقا تورو خدا سر این تاپیک زنگ نزنید . تکست ندید .
به خدا تمام کارهایی که انجام دادم رو اینجا نوشتم . تماس هم بگیرید چیزی جز این ها نخواهم گفت.
ماهی ۲-۳ بار من دارم این جملاتمو تو تلگرام یا تلفنی بازگو میکنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مشکل حل شد
داستان این بود که باید به api تلگرام success 200 بفرستی
من میفرستادم منتهی کلاسی که ازش استفاده میکردم مشکل داشت و بعضی اوقات که نمیدونم شرایطش چی بودمیرفت تو دیوار و همین طوری pending ها ثابت میموند.

واسه خالی کردن pending اول کدم return 1; نوشتم که کلا همه ریکوست ها success باشه تا pending خالی شه

یوشا موقعی که webhook رو فعال کرده باشی نمیتونی از getupdates استفاده کنی

به خدا تمام کارهایی که انجام دادم رو اینجا نوشتم . تماس هم بگیرید چیزی جز این ها نخواهم گفت.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa Y.P.Y
(۱۳۹۶ مرداد ۱۶, ۰۹:۰۷ ق.ظ)Hamid نوشته: مشکل حل شد
داستان این بود که باید به api تلگرام success 200 بفرستی
من میفرستادم منتهی کلاسی که ازش استفاده میکردم مشکل داشت و بعضی اوقات که نمیدونم شرایطش چی بودمیرفت تو دیوار و همین طوری pending ها ثابت میموند.

واسه خالی کردن pending اول کدم return 1; نوشتم که کلا همه ریکوست ها success باشه تا pending خالی شه

یوشا موقعی که webhook رو فعال کرده باشی نمیتونی از getupdates استفاده کنی

میشه لطف بکنید کامل توضیح بدید این رو ؟ چیکار کنیم دقیقا که پست ها نره پندینگ ! ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ آذر ۱۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ)alicivil نوشته: میشه لطف بکنید کامل توضیح بدید این رو ؟ چیکار کنیم دقیقا که پست ها نره پندینگ ! ؟

بالا نوشتم که
کد پی‌اچ‌پی:
return 1

یه پست اسپم هم بدم (بچه ها ببخشید)

پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys Alaa

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان