• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'parentheses not balanced' from regexp
سلام،
اساتید لطفاً بهم بگید چرا همچین خطایی دریافت می کنم وقتی حتی از preg_quote هم استفاده می کنم؟
کوئری من:
کد:
"SELECT `tags`,`count` FROM `searched` WHERE `tags` REGEXP '^" . $_POST['key'] . "'"
$_POST['key'] ممکنه هرچیزی باشه. پرانتز و غیر پرانتز. بنظرتون چه راهی هست واسه حل کردنش؟ Heart مرسی
فهمیدم باید چیکار کنم. علاوه بر استفاده از preg_quote باید رشته رو هم کلاً اسکیپ کنم. الآن مشکلی نیست Cool
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من که خب باید ورودی رو کنترل کنی که کاراکتر های که نمیخوای حذف کنی. فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه چون ممکنه یه کاراکتری که معنی خاص میده بیاد داخل کوئری و خب درست کار نمیکنه.
البته الان این کدی که گذاشتی با یه کلمه یا حرف معمولی که خطا نمیده ، میده ؟
یه سوال هم پیش اومده واسم علیرضا ؟ چرا like نـــه ؟ سرعتشون خیلی فرق میکنه ؟
آورین Rolleyes
ولی جواب سوال منو لطفا میدی ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin cyletech
جوابت اینجاست. http://thingsilearn.wordpress.com/2008/0...p-vs-like/ ولی اگر من از عبارت منظم استفاده کردم بخاطر این هست که با لایک نمی تونستم اینکارو کنم. اونم که بالا گذاشتم اصلاح کردم که زیاد طولانی نشه Smile ولی در کل لایک برای دیتا های حجیم سریع تر عمل می کنه و من هم دیتای خیلی بزرگی ندارم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Bojbaj
نقل قول:با استناد به قانون جرايم رايانه ای دسترسۍ به تارنماۍ فراخوانده شده امكان پذير نمۍ باشد.
Tongue
مرســــی حالا بعدا با چیز میرم میخونم .
ولی واسم جالب تر شد که چیکار میخوای بکنی که با لایک نمیشه ؟
اگه میتونی لطفا بگو دقیقا چی میخوای ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
من گفتم نمیشه؟ Big Grin شاید بشه ولی من از لایک فقط بلدم با % اش کار کنه. دیگه سراغش نرفتم. یه زمانی خیلی می ترسیدم از عبارات منظم اما بعداً اینقدر بهش بر خورد کردم که اعصابمو خورد کرد و رفتم یادش گرفتم و الآن تو هر کاری بخوام مچ کنم از اون استفاده می کنم. بخاطر همینم هست که لایک استفاده نکردم. اون کوئری رو من تغییر دادم. ولی خیلی پیچیده بود. اگر بنظرت با لایک میشه عین کاری که با عبارات منظم میشه انجام داد انجام بدیم ، میرم سر وقتش.Heart
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برو دنبالش Big Grin
به نظر من اگه عبارات با قاعده رو یاد گرفتی لایک رو خیلی راحت یاد میگیری !
این کجا و اون کجا Exclamation لایک خیلی آسون تره ( به نظر من )
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان