• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
import كردن فايل حجيم به mysql
سلام دوستان
من يه فايل SQL حدود 5 مگابايتي دارم كه مي خواستم اونو از طريق قسمت ايمپورت phpmyadmin وارد كنم كه خطاي time limit رو بهم داد . راه حل چيه براي ايمپورت اين جور فايل ها بايد چيكار كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان زحمت نكشيد . خودم فهميدم . براي اين كار بايد از اسكريپت bigdump استفاه كرد . ببينيد :
bigDump
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin
سلام
البته ای ۵ مگ که حجیم به نظر نمیاد.
اما من برای انتقال دیتابیس های چند صد مگی از MySQLDumper استفاده کردم و با کمتری مشکل اطلاعات را منتقل کردم.
کد:
http://www.mysqldumper.net/
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
نقل قول:البته ای ۵ مگ که حجیم به نظر نمیاد.
اما من برای انتقال دیتابیس های چند صد مگی از MySQLDumper استفاده کردم و با کمتری مشکل اطلاعات را منتقل کردم.
آره خدا وكيلي اين خيلي بهتر از اون بود . آقا ميلاد دستتت درد نكنه . انشاا... عروسيت جبران مي كنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
البته تا وقتی که به شل دسترسی دارید mysqldump خود mysql به نظرم بهترین گزینه هست برای بک آپ گیری.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دقیقا همین مشکل چند روز پیش برام پیش اومد که بايد با تغییر دادن در php.ini اون limit اپلود فایل رو اوکی کنی . الان حضور ذهن ندارم اما همون موقع که PMA اررور میده یه لینکی قرار میده که توضیح داده این مشکل رو چه جوری برطرف کنی .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اما وقتی که حجم بالاتر میره مثلا میره روی ۵۰ مگ PMA نمی تونه جواب بده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ مهر ۱۸, ۰۱:۰۶ ب.ظ)admin نوشته: اما وقتی که حجم بالاتر میره مثلا میره روی ۵۰ مگ PMA نمی تونه جواب بده

چرا وحید جان ؟؟؟ Huh

اها در ضمن این چیزهایی بود که تو php.ini تغيير دادم :

memory_limit و post_max_size و upload_max_filesize

...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چون داره یه سری کارها روی محتوا انجام میده که به شدت apache میره بالا . من یه بار یه فایل 90 مگی رو تست کردم. کامپیوترم قفل کرد از بس که apache داشت کار می کرد. آخرش با mysqldump ظرف مدت ۱ دقیقه همش رو import کرد. یه چیزی حدود ۱ میلیون رکورد
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y oia HiddeN
بهترین روش استفاده از ssh هست
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
(۱۳۸۸ مهر ۲۰, ۰۵:۲۱ ق.ظ)zoghal نوشته: بهترین روش استفاده از ssh هست

خوب mysqldump از تو ssh میاد دیگه Shy
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان