• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
horizantal & vertical line
سلام . چرا تگ خط عمودی وجود نداره ؟ برای خط افقی هم <hr/> هست ولی style های مختلف مثل dotted ، dashed و ... نداره .
من با گوگل و w3schools دوست شدمTongue جستجو کردم و دیدم برای ایجاد خط از div استفاده میشه . نتیجه ی جستجوم درسته ؟ شما هم از دایو برای ایجاد خط عمودی استفاده میکنید ؟ یا راه حل ساده تر هم هست ؟
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خط عمودی رو واسه چی میخوای آخه تو ؟
توی چهل سال عمرم تا حالا به همچین چیزی نیاز نداشتم خدا وکیلی !
بیا این واسه خط عمودی
کد:
<div style='width:1px;height:8px;float:right'></div>
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
مرسی.خب حتما لازم دارم دیگه . ولی من کد نمیخواستما Blush
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: سلام . چرا تگ خط عمودی وجود نداره ؟ برای خط افقی هم <hr/> هست ولی style های مختلف مثل dotted ، dashed و ... نداره .
اینو باید از توسعه دهنده هاش بپرسی که چرا برچسب خط عمودی ندارین؟! ولی کی گفته برای <hr> نمیشه از استایل های مختلف استفاده کرد؟ من همیشه استایل خط افقی رو متناسب با نیازم تغییر میدم.
کد:
hr
{
border: solid thin dotted;
}

نقل قول:جستجو کردم و دیدم برای ایجاد خط از div استفاده میشه . نتیجه ی جستجوم درسته ؟
><div> برچسب مناسبی برای ساخت خط عمودی هست ولی از هر برچسبی میتونی استفاده کنی کافیه استایلش رو درست تنظیم کنی. ولی div مناسبه.

نقل قول:شما هم از دایو برای ایجاد خط عمودی استفاده میکنید ؟ یا راه حل ساده تر هم هست ؟
تاحالا نیاز به ساخت خط عمودی نداشتم ولی اگه نیاز بشه از <div> استفاده میکنم اما حواسم هست که display:inline براش استفاده کنم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان