• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
help me plz
سلام بچه ها
وقتتون بخیر

من یه سوال داشتم:
دارم یه سایت می سازم که چند جا مشکل دارم
مثلا واسه گالری تصاویر اسکریپت هاشو توی سایت دیدم ولی نمی دونم این کد ها رو باید کجا بذارم؟؟؟

سایت من خودش چندتا صفحه داره یه قسمت لینک میشه به گالری تصاویر
حالا تو اون صفحه چه کدی باید بذارم و توی صفحه mysql چی بذارم؟؟؟

و چطور عکس رو توش قرار بدم؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

عزیز این چه عنوانیه که برای تاپیک انتخاب کردی؟
حداقل زحمت فارسی نوشتن هم به خودت ندادی؟

سوالت هم خیلی کلی و مبهمه.
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza oia
هر اسکریپتی که نصب میکنید یک فایل readme داره!
ماشاالله که زبانتونم خوبه .
همچنین سایت پشتیبانی اون اسکریپت خاص ، خودش مستنداتی داره مطالعه کنید .
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined oia
واقعا نمی دونم باید چکار کنم میشه بیشتر توضیح بدید؟

واسه ساخت گالری تصاویر باید چه کار هایی رو انجام داد؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بابا بنده خدا اولین پستش تو سایت بود، زدید دپرس کردید رفت که
الان فکر میکنه ما مهمون نواز نیستیم
یه کم ملایم تر انتقاد کنید بابا Tongue
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza takphp Hamid
نقل قول:یه تاپیک درست کنیم این اسپم هامونو کلا ببریم اونجا
لااقل بدونیم یه تاپیک سایت اسپمه نه تمام تاپیک هااااااا

من مخالفم Angel
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. اینجا یک انجمن اموزشیه و ما به هیچ وجه حق نداریم خلاف قوانینش عمل کنیم. یکی از همین قوانین عدم ارسال اسپمه
فکرشو بکنید یه بنده خدایی(خارج از ما) بیاد و فقط این تاپیک رو بخونه(دیگه جاهای دیگش پیشکش) چی در مورد ما فکر میکنه؟
نمیگه یه مشت مسخره یه جا جمع شدن چرت و پرت(اسپم) میگن و اسمشونو گذاشتن برنامه نویس؟
کدوم انجمن رو دیدید که به این وضع افتاده باشه؟
شوخی، صمیمیت و دوستیمون جای خودش اما هر چیزی حدی داره. شخصا با شوخی مخالف نیستم و برعکس خودم ادم شوخی هستم اما نه به این حد که سوال و موضوع تاپیک کلا فراموش شه و بحث به سمت و سوی دیگه ای بره.
بارها و بارها دوستان بین سوالاتشون باهم شوخی کردن و اسپم دادن اما از بحث یا سوالشون هیچ وقت منحرف نشدن و به نظر من هیچ مشکلی هم نداره.
وحید دستمون رو باز گذاشته، خودش چندین بار گفته این سایت برای من نیست برای تمام افرادیه که توش فعالیت میکنن. پس خواهش میکنم تا جایی که امکان داره جهت هر چه بهتر شدن سایت خودتون بکوشید.
این نظر شخصی خودم بود، در درجه اول اسپم هایی که تو این تاپیک دادم رو حذف و بعد از اون هم دیگه اینجوری اسپم نمیدم.

پ.ن: من قصد توهین و بی ادبی به هیچ شخصی رو نداشتم(شاید هم بگید اصلا به تو چه و کاملا هم حق دارین چون کاره ای نیستم). اما یکی از دلایلی که باعث شد این مطلب رو بنویسم همون حس دوستی و صمیمیتیه که تو این مدت بینمون ایجاد شده Heart.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : takphp admin Y.P.Y Hamid php
(۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ)ehsan_php نوشته:
نقل قول:یه تاپیک درست کنیم این اسپم هامونو کلا ببریم اونجا
لااقل بدونیم یه تاپیک سایت اسپمه نه تمام تاپیک هااااااا

من مخالفم Angel
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. اینجا یک انجمن اموزشیه و ما به هیچ وجه حق نداریم خلاف قوانینش عمل کنیم. یکی از همین قوانین عدم ارسال اسپمه
فکرشو بکنید یه بنده خدایی(خارج از ما) بیاد و فقط این تاپیک رو بخونه(دیگه جاهای دیگش پیشکش) چی در مورد ما فکر میکنه؟
نمیگه یه مشت مسخره یه جا جمع شدن چرت و پرت(اسپم) میگن و اسمشونو گذاشتن برنامه نویس؟
کدوم انجمن رو دیدید که به این وضع افتاده باشه؟
شوخی، صمیمیت و دوستیمون جای خودش اما هر چیزی حدی داره. شخصا با شوخی مخالف نیستم و برعکس خودم ادم شوخی هستم اما نه به این حد که سوال و موضوع تاپیک کلا فراموش شه و بحث به سمت و سوی دیگه ای بره.
بارها و بارها دوستان بین سوالاتشون باهم شوخی کردن و اسپم دادن اما از بحث یا سوالشون هیچ وقت منحرف نشدن و به نظر من هیچ مشکلی هم نداره.
وحید دستمون رو باز گذاشته، خودش چندین بار گفته این سایت برای من نیست برای تمام افرادیه که توش فعالیت میکنن. پس خواهش میکنم تا جایی که امکان داره جهت هر چه بهتر شدن سایت خودتون بکوشید.
این نظر شخصی خودم بود، در درجه اول اسپم هایی که تو این تاپیک دادم رو حذف و بعد از اون هم دیگه اینجوری اسپم نمیدم.

پ.ن: من قصد توهین و بی ادبی به هیچ شخصی رو نداشتم(شاید هم بگید اصلا به تو چه و کاملا هم حق دارین چون کاره ای نیستم). اما یکی از دلایلی که باعث شد این مطلب رو بنویسم همون حس دوستی و صمیمیتیه که تو این مدت بینمون ایجاد شده Heart.

ممنن از احسان
منم خواهش می کنم که پستهایی که مربوط نیست رو خودتون حذف کنید. ما یه بحث بحث آزاد داریم که اونجا جای اینجور بحث هاست
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y Hamid
برای حذف کل تاپیک تون هم (اگر منحرف یا اسپم شده)، اولین پستتون رو حذف کنید.
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان