• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
headers already sent by
سلام،

بچه ها باور کنید من کلی سرچ کردم هم تو انجمن و هم گوگل و همه می گفتن قبل <?php کاراکتر خاصی باشه. برای همین من همه رو به UTF-8 without BOM تبدیل کردم و با hex editor هم بررسی کردم و هیچ کدوم قبل <?php کاراکتر خاصی نداشتند. البته در هر دو فایل login.php هم از ob_start استفاده کردم ولی باز جواب نداد! فقط این رو میدونم توی یکی از فایل ها از تابع header استفاده کردم و اگر برش دارم یکی از خطا ها که سه تاست از بین میره... براتون هم خطا رو میگذارم و هم خود فایل ها رو.
نقل قول:Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx/public_html/engine.php:18) in /home/xxx/domains/xxx/public_html/control/lyserror/login.php on line 7

.php   login.php (اندازه 216 بایت / تعداد دانلود: 3)
.php   login2.php (اندازه 588 بایت / تعداد دانلود: 2)
.php   engine.php (اندازه 4.82 KB / تعداد دانلود: 2)
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
1 روش مونده هنوز Big Grin :
فايل هاتو بريز توي هاستت (لوكال نه!) بعد با اديتور پنل هاستت بازش كن ... حالا فايل اصلي موجود در هاردت رو باز كن و جايگزين كد هاي اديتور هاستت كن... اديتورو سيو كن ... تمام!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
faghani جان مشکل اینجاست که روی لوکال فایل ها هیچ چیزی قبل <?php ندارن! ولی وقتی آپلود می شن رو سرور اول اینکه تمام متون فارسی به کاراکتر های عجیب غریب تبدیل میشه اما کار می کنن! و همینطور اون کاراکتر قبل <?php هم نمایش داده میشه. من همه فایل هارو با همون ادیتور باز کردم و هرچی قبل <?php بود پاک کردم (چند تایی بود) . ممکنه در وسط صفحه همچین اتفاقی بیافته؟ یا فقط قبل <?php ?
دوست خوبم ، تست کردم روشی هم که شما گفتید اما جواب نداد Undecided
فعلاً مشکل برطرف شد. در یکی از فایل های مربوط به لوگین که خطا میداد از ob_start استفاده کردم...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
قبلا یه چیزی رو ارسال کردی که این مشکل وجود داره.
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان