• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
google xml Sitemap Generator
سلام.
شاید تاحالا برای ایجاد سایت مپ بصورت دستی استفاده میکردید (خودم که اینجور بودم). اما وقتی با سایت http://www.xml-sitemaps.com/ آشنا شدم مشکلم برای ساخت سایت مپ xml برای صفحات زیاد حل شده. این سایت تا 500 لینک رو بصورت free ایندکس میکنه و داخل یک فایل xml برای دانلود میگذاره و میتونید استفاده کنید.

یک اسکریپت هم داره که نامحدود لینک رو در ایندکس میکنه. حتی به گوگل هم بطور اتوماتیک پینگ میکنه.منم دارمش اما چون قانون سایت اجازه نمیده ،اونو فقط معرفی میکنم. اگه مدیر ناراحت نمیشه افرادی که اونون میخوان پیام خصوصی بدن بهشون لینکشو بدم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
علی جان، بهتر بود به انجمن بهینه سازی سری می زدی تا یک ماه پیش با این وب سایت آشنا می شدی Big Grin
غایب
  پاسخ
نقل قول:علی جان، بهتر بود به انجمن بهینه سازی سری می زدی تا یک ماه پیش با این وب سایت آشنا می شدی
حالا بی ربط هم نگفتی ولی حالا این علی می خواد حی فعال باشه شما حی نزاری ها Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برای فعال بودن باید راه دیگری یافت برادر. Heart
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:برای فعال بودن باید راه دیگری یافت برادر.
مثلا مدیر ارشد باشم ولی مقاله ندیم Big GrinBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi
(۱۳۸۸ شهریور ۱۴, ۰۴:۳۷ ق.ظ)oia نوشته:
نقل قول:برای فعال بودن باید راه دیگری یافت برادر.
مثلا مدیر ارشد باشم ولی مقاله ندیم Big GrinBig Grin

محمد امین از تو یکی توقع نداشتم Exclamation . می بینم که جناب مخلصی هم تشکر کرده از شما بابت این حرفتون، پس ایشونم این رو قبول دارند + جناب سهرابلو. از این به بعد من دیگه به این انجمن سر نمی زنم تا زمانی که کاربر عادی نشم! Dodgy
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
عزیزم فقط قصد مزاح داشتم
بابا تو فقط باش من بهت قول می دم دیگه هیشکی ازت کار نخواد
امیدوارم تجدید نظر کنید - بیخیال شو دیگه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کسی قصد نداره شمارو از مدیریت خارج کنه. این کار دردی رو دوا نمی کنه
محمد امینم مطمئنم که مزاح کرده
منم از شوخیش خوشم اومد تشکر کردم Smile
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
(۱۳۸۸ شهریور ۱۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ).v0id نوشته: علی جان، بهتر بود به انجمن بهینه سازی سری می زدی تا یک ماه پیش با این وب سایت آشنا می شدی Big Grin

همش بخاطر اینه که کمتر فرصت میکنم سری به انجمن بزنم. این مکان به همه ما تعلق داره و منم (چه دوستان بخوان چه نخوان Big Grin) اینجا رو ال خودم میدونم و هر کار مفیدی که از دستم بر بیاد برای ارتقاش میکنم.

ببخشید که پست تکراری بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi cyletech
حداقلش می گم تو بخش خودش می زاشتی تا ...
تا دعوا نشه Tongue Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان