• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
data mining در php
سلام
برای بکاری گیری از دیتاماینینگ در php چه مقاله ای رو پیشنهاد میکنید؟
اصلا چجوری میتونم داخل دیتابیس استفاده کنم؟ پلاگین خاصی هست که باید در کنار Mysql نصب کنم از دستوراتش استفاده بشه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
داده کاوی وابسته به زبان نیست، شاید زبانی باشه که ابزارهای بهتری در اختیارت بزاره یا با سرعت بالاتری پردازش کنه ولی شرط لازم نیست.
مبحث هم خیلی گسترده‌تر از یک مقاله هست، شما باید راجع‌به الگوریتم‌های مختلف اطلاعات کسب کنی (به این معنی که هر الگوریتم کجا کاربرد داره)، بعد اینکه چه جوری اون الگوریتم‌ها پیاده‌سازی میشن (اینجا مثلا اگه از پایتون استفاده کنی خیلی کتابخانه‌هایی هستن که کارت رو راحت‌تر میکنن-البته برای پی‌اچ‌پی هم از این ابزارها وجود داره).
زیاد هم دنبال راهنماهایی که معمولا میبینی نباش، مثل اینکه «چه‌جوری پی‌اچ‌پی رو تو اوبونتو نصب میکنن؟» منظورم اینه که مثل آموزش‌های معمولی قدم به قدم توضیح نمیدن معمولا، چون مبحث تخصصی هست.
کلا بهترین راه این هست که یه کتاب در زمینه داده کاوی دانلود کنی و پایه‌ای یاد بگیری.
می‌تونی هم دست و پا شکسته از آموزش‌ها یه چیزیایی یاد بگیری، ولی خب به نظر من چیزی خوبی ازش در نمیاد.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
پی اچ پی و این کارا؟! Big Grin
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
قطعا بهترین انتخاب نیست، ولی خب میتونه Big Grin
کلا آی Heart پی‌اچ‌پی Big Grin
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یکی از نقاط قوت php سادگیشه که همه دوستش دارن، شما کدتو بنویس بنداز رو فرش، اجرا میشه Big Grin
به نظرم توی اینجور مسائل و مخصوصا مسائل هوش مصنوعی که میدونم بهش علاقه داری و در موردش تمرین میکنی php گزینه ی مناسبی نیست. هر چند ابزار هایی براش نوشته شده...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa ayoubsys
آره خب منم گفتم بهترین گزینه نیست، ولی خب عشق و علاقه چشم آدم رو کور میکنه Smile)
جدای از شوخی پایتون خیلی گزینه خوبی هست واسه کار با داده و پیاده‌سازی الگوریتم، من که خیلی راضی‌ام ازش.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
پیشنهاد میکنید از پایتون استفاده کنم ؟
هدف اینه یه سیستم تحت وب نوشته بشه و یکسری اطلاعات وارد کنیم ( بصورت چک لیست ). بخش مهمتر اینه هر اطلاعاتی که تیک بخوره پردازش بشن و یکسری فعالیت ها صورت بگیره که از قبل مشخص شدن.
اگر لازمه با پایتون کار کنم کمی ازش توضیح بدین لطفا؟
یا Php اگه ابزاری داره اسم ابزارش رو معرفی کنید

Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بنده خودم پایان نامه ارشد م در مورد وب کاوی و خوشه بندی بوده
اتفاقا تونستم تو php پیاده کنم الگوریتم خوشه بندی K-Means رو .ولی کلا برای اینکارا بهتره از متلب استفاده بشه . یه جورایی برای همین کارا ساخته شده Smile)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
php کلا روی پراسس های سنگین/طولانی خوب کار نمیکنه.
تا همین چند وقت پیش با asynchronous code غریب بود.
همیشه هم وب سرورُ درگیر کارهای خودش میکنه مگر اینکه CLI کار کنی.
توی بحث های جدید هم که اصلا حسابش نمیکنن که براش ابزار/کتابخانه بنویسن تا بشه باهاش کار کرد! مثل big data.
و...
قرار نیست که روی یک فایل متنی 20 کیلوباتی کاوش انجام بدین؟
ما نمیگیم نمیشه با php چنین کارهایی رو انجام داد، زبان برنامه نویسی مناسبی برای این موضوعات نیست.

جاوا و پایتون گزینه های مناسبی هستن.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : dexin

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان