• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cms برای سایت
با سلام
دوستان همونطور که می دونن من برای cms از jaws استفاده کردم.
من در مورد امنیتش اطلاعات درستی رو ندارم. اما از نظر قدرت خیلی قبولش دارم.
می خوام نظر شما دوستان رو بدونم. اگر اطلاعاتی دارن در اختیار ما قرار بدن تا از همین حالا یه فکری براش بکنیم.
نظرتون رو بگید و اگر می دونید به مشکل بر می خوریم یا از cms ناراضی هستیم یک cms خوب معرفی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

من با اين برنامه كار نكردم . اما از قدرتش شنيدم .

نظر شخصيم رو هم قبلا گفتم Tongue. من با مامبو كار كردم ، در اجراي SEF فارسي هم سهم داشتم و .... برنامه خوب و در حال رشدي هست ، نكته مهم در اين مورد امنيت هست كه مامبو كم ترين باگ رو داشته و هيچ وقت هسته مامبو هك نشده .قالب هاي زيادي هم داره .

اما جوملا هم هست كه خودتون استاديد . ايران پي اچ پي به وب سايتي امن و زيبا نياز داره كه قابليت قراردادن كد ، دسته بندي و مديريت عالي ، قابليت آرشيو كردن ، بخش دانلود جامع و خوب ، SEO عالي و ... بايد از پيشفرض هاش باشه .(حرف هاي تكراري Blush )

البته فكر نكنم با وجود شما با اين برنامه(Jaws) به مشكل بخوريم !! Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۷ دى ۰۹, ۱۲:۴۷ ب.ظ)amir.s نوشته: سلام

من با اين برنامه كار نكردم . اما از قدرتش شنيدم .

نظر شخصيم رو هم قبلا گفتم Tongue. من با مامبو كار كردم ، در اجراي SEF فارسي هم سهم داشتم و .... برنامه خوب و در حال رشدي هست ، نكته مهم در اين مورد امنيت هست كه مامبو كم ترين باگ رو داشته و هيچ وقت هسته مامبو هك نشده .قالب هاي زيادي هم داره .

اما جوملا هم هست كه خودتون استاديد . ايران پي اچ پي به وب سايتي امن و زيبا نياز داره كه قابليت قراردادن كد ، دسته بندي و مديريت عالي ، قابليت آرشيو كردن ، بخش دانلود جامع و خوب ، SEO عالي و ... بايد از پيشفرض هاش باشه .(حرف هاي تكراري Blush )

البته فكر نكنم با وجود شما با اين برنامه(Jaws) به مشكل بخوريم !! Wink
خوب به هر حال من خیلی دوست داشتم از jaws استفاده بشه. من فقط بعضی ها شنیدم یه مقدار از نظر امنیتی مشکل داره. البته جستجو کردم توی نسخه ای که نصب هست مشکل امنیتی پیدا نشده
البته بیشتر می دیدم که کار یک ایرانی (علی فاضل زاده) توی این پروژه دخیل هست من رو بیشتر به این سو می برد
مشکلی هم پیش بیاد میریم یقه آقای فاضل زاده رو می گیریمBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مشکلی که این سیستم داره اینه که اصلا کاربر پسند نیست...
سرعتش هم خیلی خوب نیست.

کار باهاش هم کمی سخته ...

با اینکه یکی از ایرانیا هم در پروژه بوده ولی خیلی پروژه موفقی نیستش ( یا من خیلی اطلاع دقیقی در دستم نیست)

به هر حال خیلی از سیستم ها هستند که می شه ازشون استفاده کرد که به نظر من از همش بهتر اینه که یکی نوشته بشه برای سایت به صورت مستقل...
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۷ دى ۰۹, ۰۴:۵۸ ب.ظ)mohammad_molana نوشته: مشکلی که این سیستم داره اینه که اصلا کاربر پسند نیست...
سرعتش هم خیلی خوب نیست.

کار باهاش هم کمی سخته ...

با اینکه یکی از ایرانیا هم در پروژه بوده ولی خیلی پروژه موفقی نیستش ( یا من خیلی اطلاع دقیقی در دستم نیست)

به هر حال خیلی از سیستم ها هستند که می شه ازشون استفاده کرد که به نظر من از همش بهتر اینه که یکی نوشته بشه برای سایت به صورت مستقل...
در مورد مستقل بودن مخالفم. چون زمان می بره و از طرف حمایتی از دنیای بازمتن خواهد بود.
پس به نظر شما jaws مناسب نیست.
پس بهتره یکی پیشنهاد بده
که امیر جان مامبو رو پیشنهاد دادن. من به شخصه خودم خیلی کم با cms ها کار کردم و این نظر سنجی رو بر عهده خودتون می زارم
اگه یکی از دوستان لطف کنه و یه تاپیک باز کنه و لیست بعضی از cms ها همراه مزایا و معایب مختصری ازشون رو بنویسه تا بچه ها نظر بدن ممنون میشم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:البته بیشتر می دیدم که کار یک ایرانی (علی فاضل زاده) توی این پروژه دخیل هست من رو بیشتر به این سو می برد
خوب اگه این هم تاثیر گذاره ، پس : http://mambo-code.org/gf/project/mambo (سمت راست پایین Developer Info ) Big Grin

در مورد تاپیک جدید هم یه سر به این تاپیک بزنید، احتمالا کمک می کنه :
معرفي انواع CMSهايي كه فارسي شده‌اند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب توی همه ی اینهایی که من امتحانشون کردم به نظرم از همه قدرتمند تر دروپال و جوملا و وردپرس باشن.
پشتیبانی خوبی دارن و هر کدوم هم بارها به عنوان بهترین CMS انتخاب شدن.
فکر کنم جوملا خیلی خوب باشه...

ولی نمی دونم چرا من PHP-Fusion رو خیلی می پسندم.
گسترش خیلی ساده با کمترین اطلاع از برنامه نویسی php
پشتیبانی خیلی خوب و قابل درک بود و امکانات فوق العاده...
ولی امروز که یه سر به سایتش زدم دیدم که پایمی مبنی بر هک و شدن و این حرفا قرار داده بودن و....

حیف شد. من خیلی دوسش دارم
امیدوارم که به زودی باگ هاش برطرف بشه و بالا بیاد...

سال پیش هم پنجمین CMS شد...
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هر چیزی به غیر از Mambo, Joomla, Kube, Fusion, Master, Xoops, Egg/Elgg, TextPattern, Flex, Jaws, Latus, Mini-CMS, PHP-CMS, PHPWebsite/Weblog, Pligg, Pars-CMS...
باز به نسبت اینا بهترن: Wordpress, TinyPortal, Hacker-CMS, Oracle, ....
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
به نظرم یکی از بهترین cms های موجود همان دروپال است / از نظر امنیتی که مشکلی ندارد / از نظر سٔو هم خوب است ( فقط باید تغییراتی اعمال شود ) / از نظر امکانات هم که تقریبا می شود هر کاری باهاش انجام داد / در مورد راحتی استفاده کننده با مرور زمان با سیستم آشنا خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
Drupal برای این کار کمی سنگین هستش.
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان