• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Automated Web Designer
سلام.

یکی از نرم افزارهایی که بسیار برام جالب بوده نرم افزار artisteer بوده. این نرم افزار بصورت اتوماتیک تمپلیت جوملا دروپال ورد پرس و دات نت نیوک رو تولید میکنه. حتی خروجی html برای افرادی که میخوان فقط از تمپلیت اون استفاده کنند هم وجود داره.

سایت سازنده

این نرم افزار free نیست. چون قانون سایت هم اجازه نمیده لینک دانلودشو نمیزارم اما کسانی که میخوان پیام خصوصی بدن.

( امیدوارم با قوانین سایت مغایرت نداشته باشه)
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia Y.P.Y
علی جان، سال هاست که در ایران بی شخصیتی و حق نشناسی رایج شده. طوری شده که اگه کسی اینطور نباشه، یعنی ایرانی نیست. اما با این حال ایرانی را سرور تمام کشور ها می دونند. ولی دیگه اون سال ها گذشت و اگه اینطور رفتار کنیم دیگه آدم حساب نمی کنند.

بهت بعنوان برادر کوچکتر یا بزرگتر (بستگی به سنت داره) چندین مورد رو که تو ذهنم هست برات شرح میدم:

1- حق مردم رو خوردن یک گناه و یک کار بی شخصیتی در میان انسان هاست! حتما ما نباید مستقیم بریم و لقمه غذا رو از دهن یک یتیم بگیریم! اینکه افراد میان و نال می کنند و یا هک می کنند وب سایت ها رو و یا یک نرم افزار رو که فروشی هست رو به رایگان قرار میدند از جمله این افرادند و از جمله کارهای غیر مستقیم حق مردم خوردن.

2- اگر صاحب چیزی هستیم و دیگران نیستند، نباید بدون زحمت، دیگران اون چیز رو بدست بیارند! البته خدمت و کمک همراه با رضایت قلبی خودت و نام خدا بحثش فرق داره. هر کاری درش زحمت وجود داره. اینکه شما بیاید و یک نرم افزار رو که در اختیار دارید و از طریق لینک به دوستاتون بدید و بعد بشنوید که خدا خیرت بده خیلی دنبال این بودم + یک شکلک قلب، این محبت در در حق اون فرد نیست! این ظلمی هست که در حق اون و روحت پاکت می کنی که در آخرت باید پاسخگوی تمام این ها باشی! حالا شاید شانس آوردی و با عدالت خدا محاکمه نشدی. ولی بدون که بابت یک هزارم مثقال خاک بی ارزش برنج در اون دنیا باید جواب بدی.

3- گفتن جمله "چون قانون سایت اجازه نمیده لینک دانلودشو نمیزارم" برای ما انسان ها که با یک حرف از این رو به اون رو میشیم کافیه اما نه برای ... . اگه شما به قوانین این انجمن احترام میزارید، پس قوانین خدا نعوذم بالله برگ چغندره؟

4- مجموع گزینه های شماره 1 تا 3
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin oia
نقل قول:بهت بعنوان برادر کوچکتر یا بزرگتر (بستگی به سنت داره)
Big GrinBig Grin
ما که کوچیک همه ایم حتی اون سن پاین ها Tongue Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اصلا بهتره بگیم تو هنوز بدنیا نیومدی Big Grin - شوخی کردم Heart
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نترس من که مثه بعضیا دست بزن ندارم
اصلا شوخی نکردم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :