• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TCPDF ERROR: Unable to find xref table
سلام بچه ها
مي خواستم ببينم كسي تا بحال با مشكل فايل هاي pdf برخورد كرده در TCPDF و TPDF مشكل مشابهي براي برخي فايلهاي pdf كه اطلاعات تقسيم بندي آنها ناقص وجود داره و خطاي
TCPDF ERROR: Unable to find xref table.
رو بر مي گردونه مي خواستم ببينم كسي بجز ذخير مجدد فايلهاي pdf با يك نرم افزار راه حلي براي اين مشكل پيدا نكرده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Dodgy
http://modxcms.com/forums/index.php?acti...ic=19849.0
http://www.fpdf.de/forum/archive/index.php/t-2835.html
http://www.fpdf.de/forum/archive/index.php/t-2186.html
منت کش منت نکش... من آشتی نمی کنم Angel
Sleepy
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بیشتر => نگهداری بهتر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حالا كي منت كشي كرده تو جو گير شدي باز Dodgy Wink
دوما اين انجمن هاي زبان آلماني كه چرند بودش
سوما من لينك گوگلي نخواستم پرسيدم ببينم كسي راه حل دقيق داره كه بشه بدون استفاده از pdf_ext اين مشكل رو حل كرد يا نه يعني با همون كلاسهاي قبل راهي پيدا كرده كسي يا نه همين
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:حالا كي منت كشي كرده تو جو گير شدي Dodgy
تو Sleepy

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ شهریور ۲۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ)ramram نوشته: حالا كي منت كشي كرده تو جو گير شدي باز Dodgy Wink
دوما اين انجمن هاي زبان آلماني كه چرند بودش
سوما من لينك گوگلي نخواستم پرسيدم ببينم كسي راه حل دقيق داره كه بشه بدون استفاده از pdf_ext اين مشكل رو حل كرد يا نه يعني با همون كلاسهاي قبل راهي پيدا كرده كسي يا نه همين

رامین جان من با TCPDF کار کردم اما این مشکلی که گفتی رو نداشتم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب دليلش اينه كه pdf هايي كه داشتي با نسخه 1.4 به بالا درست شدن تو نسخه 1.3 به پائين جداول ايراد دارن
يوشا جان شما هم ضحمت كشيدين ديگه نمي خواد پاسخ بدين يادم نمياد اول هم از شما پرسيده باشم مي ترسم شيرفلكه دانشت رو باز كني مار و سيل ببره Big Grin خودت شروع كرديا Shy
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:يادم نمياد اول هم از شما پرسيده باشم مي ترسم شيرفلكه دانشت رو باز كني مار و سيل ببره... خودت شروع كرديا
باشه، ولی بگو شوهرت بیاد Heart
1 به 1 Big Grin

پاسخ
تشکر شده توسط :
باز دوباره این دوتا به تیپ هم زدن ( اینجا الان جای شکلکی که دار طرف میزنه توسرخوش و گریه میکنه خالیه ) Big Grin
منم بااین چیزی که شما گفتین کار نکردم . من PDF رو یه زمانی که نیاز داشتم از کلاس های زند استفاده کردم
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ شهریور ۲۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ)Y.P.Y نوشته:
نقل قول:يادم نمياد اول هم از شما پرسيده باشم مي ترسم شيرفلكه دانشت رو باز كني مار و سيل ببره... خودت شروع كرديا
باشه، ولی بگو شوهرت بیاد Heart
1 به 1 Big Grin

چرا انقدر دري وري مي گي انگار دوست داري بحث بي ربط بكني
من يك سوال ساده داشتم نمي دونم چرا بايد پاسخ متلك هاي مديريت اينجا رو هم بدم
بچه جان حرمت بزرگتري رو نگه دار اگه فهمي ازش داري
نمي دونم چرا ولي من اصلا از شما خواهش نكردم بياي اينا رو بنويسي و نمي دونم هدفت از اين حرفها و كارها چيه ولي بهتره دست از اين بچه بازيات برداري و اگر پاسخ اين سوال رو مي دوني بگي اگر هم نمي دوني چرنديات نوشتنت رو متوقف كن تا حداقل پستي كه بدون پاسخ مونده به رسم مرسوم انجمن به درجه هاي پائين تر منتقل بشه Sleepy
من اينها رو با خلوص نيت نوشتم و اينكه دوست ندارم تو پستم پاسخ هاي بي ربط و دري وري، ببينم به عنوان يك كاربر سايت حق دارم از مديريت بخوام پاسخ‌هاي بي ربط خودش ررو پاك كنه Huh
(۱۳۸۸ شهریور ۲۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)alimokhlesi نوشته: باز دوباره این دوتا به تیپ هم زدن ( اینجا الان جای شکلکی که دار طرف میزنه توسرخوش و گریه میکنه خالیه ) Big Grin
منم بااین چیزی که شما گفتین کار نکردم . من PDF رو یه زمانی که نیاز داشتم از ملاس های زند استفاده کردم

مخلصي جان من مشكلم ملاسهاي Big Grin زند نيست مشكل فايل‌هاي pdf هست كه بنابه توضيحاتي كه دادم قابليت ويرايش ندارن و حتما بايد با pdf_ext ويرايش بشن درواقع من دنبال اين نيستم كه بفهمم كيا چطوري pdf درست كردن مشكل من خيلي واضح مطرح شده
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان