• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Submitted Or Indexed Link
سلام دوستان من یک سایت مپ در وب مستر گوگل ادد کردم که تعداد لینک های Submitted شده 13,678 هست اما تعداد لینک های Index شده این سایت مپ 375 است . دلیل ایندکس پایین این همه لینک چی میتونه باشه ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
---------------------------------------------------------------------------
خدایا ، مگر می شود تو باشی و ما تنها باشیم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دلیلش هرچیزی میتونه باشه. چیز خاصی تو ذهنم نیست بهت بگم. شما باید استاندارد های RSS رو رعایت کنید، محتوای لینک ها مخاطب رو از طریق موتور جستجو جذب کنه. لینک ها بخوبی کار کنند.
فقط الآن این یه لحظه اومد رفت Big Grin که لینک های توی سایت مپ درسته تعدادش بالاست، ولی اون تعداد لینک محتوای وبسایت شماست و گوگل فقط میشناسه اما دسته خاصی از اونها رو ایندکس کرده. دلیل نمیشه همه اونها ایندکس بشن. مطمئن هستید لینک های داخل آر اس اس خوب کار میکنند بدون ارور؟ یا قبلا چنین اتفاقی نیافتاده که لینک ها خراب بشن؟ یا هرچی؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام مرسی از راهنماییت

بله حدودا یک ماه پیش وضعیت خیلی افتضاحی از نظر اررو در سایت مپ و این چیزا داشتم بیشتر 404
مثلاً روزی 5 6 هزار تا اررور میگرفت ازمون ترکیده بود دیگه اصلا Big Grin

اما الان دیگه هیچ ارروری نمیاد .

اینم لینک یک نمونه سایت مپ : http://iranneeds.ir/sitemaps/xml/8
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:بله حدودا یک ماه پیش وضعیت خیلی افتضاحی از نظر اررو در سایت مپ و این چیزا داشتم بیشتر 404
مثلاً روزی 5 6 هزار تا اررور میگرفت ازمون ترکیده بود دیگه اصلا
من خودم همچین اشتباهی یبار مرتکب شدم. بخاطر اررور های خفن زیادی که سایتم میداد رتبم از 3 اومد 1 دیگه هم بالا نرفت. جالبه اون رتبه 3 رو هم توی 2 ماه بدست آوردم. ماه سوم از دست دادم :دی
همیشه باید حواست توی سایت مپ ها باشه. من تجربه کردم که میگم. بدجور مهمه. بتونی راه های بهینه سازی اون رو بخونی و پیاده کنی خیلی بنفعته. متاسفانه اولین پروژم بود و توی این یه مورد حسابی گند زدم Blush
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مرسی
خوب دوست عزیز راه حلی ، پیشنهادی ، حرکتی Big Grin یه چیزی برای برگشت دوباره وبسایت هست دیگه احتمالاًHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان