• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Save Data PDF to Mysql
سلام ، بچه ها من میخوام یک فایل pdf موقع آپلود شدن رو سرور محتویات داخلشو بگیرم و بریزم تو دیتابیس.

ممنون میشم راهنمایی کنید
---------------------------------------------------------------------------
خدایا ، مگر می شود تو باشی و ما تنها باشیم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب خبری نست Smile

تا اینجایی که اطلاعات گرفتم میتونم فایل pdf رو به text تبدیل کنم و بریزم تو دیتابیس و داخل متن هاش جستجو کنم .

اما یه سری دوستان اطلاعاتی دادن راجبه این موضوع که فایل pdf رو فقط آپلود کنم و آدرس فایل رو بهش بدم و جستجو هم داخل خود فایل های pdf انجام بدم

در ضمن اگر امکان داره راهنمایی کنید که توابع PDF تو php رو چجوری برای wamop server فعال کنم

در ضمینه سوالمم اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشمHeart
---------------------------------------------------------------------------
خدایا ، مگر می شود تو باشی و ما تنها باشیم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این برنامه ای که شما می گی به شرطی ممکنه که این تضمین وجود داشته باشه که فایل های PDF از متن ساخته شده اند
یه مثال می زنم شما کتاب برنامه نویسی به زبان C تالیف جعفرنژاد قمی رو که دانلود کنید کل این کتاب اسکن شده هست و عکسه خیلی از کتاب ها رو من دیدم که از عکس ساخته شدن
در مورد سوال دوم هم بسته به برنامه است بعضی از برنامه ها نیاز به سرعت مناسب دارن بهتره با پایگاه داده ایجاد بشن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میتونی اطلاعات خاص رو از فایل جدا کنی
مثلا file_get_contents() میتونی اطلاعات رو بخونه از فایل ، ولی میتونی اونها رو تفکیک کنی... بهتره ساختار یک فایل PDF رو با نوتپد باز کنی ، بررسی کنی بعدش بفهمی مثلا متن بین کدوم 2 کد هست ، اونها رو استخراج کنی ، تو متغیر بریزی و بسم الله! Smile
دیگه این بحث ها بستگی به خلاقیت خود برنامه نویس و طریقه کار ها متفاوته...یکی اسون ، یکی سختUndecided
خودتون خوبه فکر کنی ببینی چطور بسازم...
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان