• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPAW Editor v.2
سلام دوستان

حتما شما در برنامه نویسی و طراحی یک وبسایت به یک ادیتور WYSIWYG مبتنی بر وب نیاز دارید تا بتونید داده و متون خود را به راحتترین شکل ممکن در پایگاه داده وبسایتتان ذخیره و بازیابی کنید.

در این زمینه ادیتور های فراوانی وجود دارند که یا به علت حجم بالا و کندی لود شدن و یا به دلیل امکانات کم نمیتونند نظر کاربر و برنامه نویس را جلب کنند.

SPAW یک ادیتور مجانی و تحت لایسنس GPL که علاوه بر امکانات قابل قبول دارای حجم نسبتا پایینی در قیاس با ادیتورهای رقیب می باشد.

[عکس: spaw_big.gif]

دانلود ویرایش PHP ورژن 2
دانلود ویرایش دات نت ورژن 2
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech admin zoghal
ایا این ادیتور از ادیتور جدید دیتالایف انجین جدیدتر هست؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نمیدونم دوست عزیز
من با دیتالایف انجین تا حالا کار نکردم اگه از دوستان کسی هست که کار کرده باشه ما رو هم در جریان بزاره.

ولی من آخرین نسخه از این ادیتور رو واسه شما گذاشتم.
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
درسته مرتضی جان. نسخه 6 هم اومده اما حرفی از Spaw editor زده نشده. میشه لینک صفحه ای که این مطلب رو دیدید، بدید بهم؟ مرسی

در مورد دیتالایف انجین اگر سوالی داشتید از خودم بپرسید... . نسخه ویرایشگر پیشرفته دیتالایف انجین 6 به پایین هست.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببخشید من درست متوجه نشدم نسخه 6 چی اومد(SPAW یا DLE)؟

و بازم متوجه نشدم که لینک کدوم صفحه رو میخواهید؟

این لینک وبسایت SPAW

اگه میشه علیرضا جان کمی از دیتا لایف انجین واسمون مطللب بزار ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببخشید که بد منظورم رو گفتم.
نسخه 6 ساخت ادیتور اومده که بیش از 60 امکان داره. میتونید از اینجا دانلود کنید.
لینک صفحه Spaw رو خواستم که دادید. مرسی Heart

اینجا که جای دیتالایف نیست Big Grin ولی اگر سوالی داشتید با پیام شخصی بپرسید
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان