• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remote requst به MYSQL.
سلام دوستان
چگونه میشه به MYSQL داخل یک سرور از یک سرور دیگه و یا کامپیوترخانگی ریکوست فرستاد . من هر بار تلاش کردم اتصال برقرار نشد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سرورها به دلایل امنیتی معمولا اجازه ریموت نمیدن. ضمن اینکه در صورت داشتن اجازه هم باید IP خودتو توی سرور تعریف کنی که اجازه ریموت بده بهت
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
هاست های اشتراکی معمولا اجازه ریموت رو نمیدن برای این کار باید سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنید.
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
میتونید برنامه navicat permium رو نصب کنید و از طریق تونل http یا ssh به دیتابیستون وصل بشیدAngel
  پاسخ
(۱۳۹۶ فروردین ۱۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)Eylia نوشته: میتونید برنامه navicat permium رو نصب کنید و از طریق تونل http یا ssh به دیتابیستون وصل بشیدAngel

وقتی مدیر سرور دسترسی ریموت رو بسته چطور میخوان وصل بشن؟
  پاسخ
از روش push استفاده کن، می تونی درخواستت رو به پورت 80 با متد GET یا POST پوش کنی، اونجا براش یه کد بنویسی که عملیات دیتابیس رو انجام بده

البته با مدیر سرور صحبت کنی، معمولاً اگر کارت سربار زیادی برای سرور نداشته باشه، دسترسی ت رو باز می کنن.
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Wink 
نقل قول:وقتی مدیر سرور دسترسی ریموت رو بسته چطور میخوان وصل بشن؟

به راحتی. Blush برنامه یک فایل php بهت میده که روی سرورت آپلود میکنی و آدرس اون رو روی سرور به صورت domain.com/file.php به برنامه میدی. اون وقت برنامه به اون قایل php وصل میشه و میتونی از کامپیوتر شخصی خودت دیتابیس ها رو مدیریت کنی و هر عملیاتی میخوای در حد دسترسیت انجام بدی.
  پاسخ
(۱۳۹۶ فروردین ۱۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)Eylia نوشته:
نقل قول:وقتی مدیر سرور دسترسی ریموت رو بسته چطور میخوان وصل بشن؟

به راحتی. Blush برنامه یک فایل php بهت میده که روی سرورت آپلود میکنی و آدرس اون رو روی سرور به صورت domain.com/file.php به برنامه میدی. اون وقت برنامه به اون قایل php وصل میشه و میتونی از کامپیوتر شخصی خودت دیتابیس ها رو مدیریت کنی و هر عملیاتی میخوای در حد دسترسیت انجام بدی.

این حالت دسترسی مستقیم به mysql نیست و میشه درخواستهای خودمون رو توسط یه واسط انجام بدیم که میشه تقریبا یه وب سرویس .

من فکر میکنم منظور استارتر روش مستقیم بوده و من شخصا ارتباط مستقیم به دیتابیس رو پیشنهاد نمی کنم در صورتی که بشه با واسط انجام داد.
  پاسخ
برای این کار باید توی تنظیمات mysql
ip که روش bind میشه رو به ip سرور تغیر بدین(پیش فرض روی 127.0.0.1) هست.
همونطور که بچه ها گفتن نیاز به سرور اختصاصی دارین.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان