• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POST نشدن
من از فریم ورک استفاده می کنم ولی وقتی با Jquery مقداری رو پست می کنم نمیشه یعنی من چند تا پارامتر رو با تابع AJAX با متد پست می فرستم ولی دریافتی انجام نمیشه
دلیلیش به خاطر مجازی بودن urL هست ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فریم ورک هم چیز خوبیه .. اگه دوست داری می تونی به ما هم بگی از چه فریم ورکی استفاده می کنی .. قول می دیم جایی نگیم.
با فایرباگ چک کن ببین آیا درخواست ارسال می شه ؟ اگه می شه به جای درست داره می شه ؟ دیتای درست را داره می فرسته؟

url مجازی یعنی چی ؟ rewrite شده ؟ نه دلیلش این نمی تونه باشه مستقیمن مگر این که url غلط باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
ها هاها Smile Tongue
والا اسم فریم ورک که قاصدک گذاشتن من تو این فریم ورک نقشی نداشتم و ندارم که این شرکتی توش کار می کنم درست شده چیز زیادی نداره در حد معمولی
آره اونا رو چک کردم ارسال میشه هرچی هست مربوط به سرور میشه نمی دونم از دیشبه نخوابیدم رو نرووو
  پاسخ
تشکر شده توسط :
POST_$ رو چک کردی ؟ خالیه ؟ یه جای کاره فریم ورک میلنگه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آره $_POST خالیه مشکل اینجاس که رو اعصاب داره راه میره معلوم نیس سرش کجاست تهش کجاست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با تفاسیری کر فرمودید فکر میکنم مشکل در رول های httaccess باشه. که به درستی درخواست رو هندل نمی کنند.
برای دیباگ کردن در اولین فایل فریم ورکتون قبل از اعزام کننده مقادیر $_POST رو هم چک کنید. در صورتی که خالی هست. مشکل یا همین httaccess هست. یا از تنظیمات لوکال سرور یا هاست . مثلا ممکن هست مود سیکوریتی به درستی کانفیگ نشده باشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان