• 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PHP 6
سلام دوستان .

دوست دارم در این تایپیک در مورد php 6 بحث بشه . راستش برای تازه کارانی مثل ما اگر PHP6 بياد بیرون یه تحول بزرگ هست و باید کلا شیوه و روش های به کاربرده در اسکریپت ها عوض بشه و ...

خواستم بدونم PHP 6 كی قراره تشریف بیاره ؟‌Big Grin و اینکه کسانی امثال من باید همین PHP 5 رو ادامه بدند و یا یه جورایی خودشون رو با PHP 6 وفق بدند ؟

چون اینطور که شنیدم در نسخه 6 خيلی تغییرات ایجاد شده ... Confused

با تشکر ! Shy
  پاسخ
تشکر شده توسط :
php6 در راستای php5 هست. تغییرات هم بنیادین نیست که نشه سر در آورد مثلا نوع داده باینری قراره اضافه بشه یا پشتیبانی کامل از یونیکد و بهبود oop
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
اینطور که من شنیدم خیلی چیزا میخواد تغییر کنه . بعضی از فانکشن ها به کل پاک میشه . فرض کنید برای مثال گفته میشه magic_quotes به طور کامل میخواد حذف بشه وقتی کسی کدش رو بر اساس استفاده از magic_quotes قرار داده باشه اینجا وضعیت چه جوریه ؟

و یا اینکه فانکشن هایی که به کار برده شده که در php6 پاک شده برنامه به درستی عمل نمیکنه . میخوام ببینم این جریانات به چه صورت پیش میره ؟

*‌ : تعداد بازدید های تایپیک خوبه اما هیچ جوابی نیست که این یه خورده ناراحت کننده هست ! Angry
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شی گرایی در PHP5 متحول شد واقعا
اما شما هنوزهم می تونید به شکل PHP4 شی گرایی کنید
اگه کسی نظر نداده شاید واسه اینه که "رضا حقیقی" جواب رو گفته
بنظره من جایه نگرانی نیست
خب اگه قراره تغییری به اونصورت که شما گفتید پیش بیاد
منم می گم بلاخره یک برنامه باید اپ دیت بشه!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal
به طور کل مواردی که باعث بروز مشکلات امنیتی میشدن و خیلی وقته که ازشون استفاده نمیشه و اکثر جاها هم توصیه شده استفاده نکنین و توابع جایگزین مناسب تری هم دارن حذف شدن مثل همین magic_quotes و یا ویژگی متغییر register_global
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia HiddeN
حذف شدن magic_quotes به خاطر مشکلاتی هست که به وجود میاره. به قول خود php.net اعتماد کردن به این دلسرد کنندست Big Grin
با هم تغییرات بنیادین نیستن و خیلی وقته که گفته شده از magic_quotes و register_global استفاده نشه. چون مشکل آفرین هستند و به خاطر این دارن حذف میشن
  پاسخ
تشکر شده توسط : HiddeN

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان