• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IQ بالاتر از انیشتین
[عکس: 314c74567d617b82dbb9cd5271e6ae1a3617f388.jpg]
دختر 12 ساله انگلیسی(همون بریتانیا) نمره تست IQش 162 شد. بالاتر از انیشتین، هاوکینگ و بیل گیتس( که 160 شده بودن).
منبع
Blush
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
[عکس: 13467958888-65463_330x330.jpg]
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
بالانر از انیشتین هم بوده.
مثلا کاسپارو گالیه. بابی فیشر ، رنه دکارت ، داروین و ... . کسایی که بالاتر از ۲۰۰ هم الان وجود داره.
البته نسل به نسل میانگین ضریب هوشی بالاتر میره. (به جز ایران که فرار مغزها توش خیلی زیاده و جامعه به سمت خنگتر شدن پیش میرن)
پس فکر نکنین انیشتین و ... IQ خیلی خفنی داشته. نتیانیاهو IQ ش 180 هست.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa sara147 M.J
نقل قول:البته نسل به نسل میانگین ضریب هوشی بالاتر میره. (به جز ایران که فرار مغزها توش خیلی زیاده و جامعه به سمت خنگتر شدن پیش میرن)
فقط 25 درصد از مغزهای ایران فرار میکنن! یعنی 75 درصدشون داخل کشور میمونن. مشکل ما فرار مغز ها نیست...
خود بیل بیل گیتس اگر تو ایران بود نهایتش میشد دلال نرم افزار!
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa hamid_80386 shgninc
(۱۳۹۴ مرداد ۱۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)undefined نوشته:
نقل قول:البته نسل به نسل میانگین ضریب هوشی بالاتر میره. (به جز ایران که فرار مغزها توش خیلی زیاده و جامعه به سمت خنگتر شدن پیش میرن)
فقط 25 درصد از مغزهای ایران فرار میکنن! یعنی 75 درصدشون داخل کشور میمونن. مشکل ما فرار مغز ها نیست...
خود بیل بیل گیتس اگر تو ایران بود نهایتش میشد دلال نرم افزار!

۲۵ درصد از تحصیل کرده های ایران فرار می کنن که خیلی از اینها IQ متوسط دارن. کسایی که IQ بالادارن و نخبه طلقی میشن از ۲۵ درصد خیلی خیلی بیشتره.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این امتیاز بر اساس تست monsa بوده.

همونطور که تو اخبار درج شده (higher) باهوشتر از انیشتین. نمیدونم شماها چرا ذهنتون به سمت باهوش ترین رفته.
Huh
سنش رو در نظر نمیگیرید؟

(۱۳۹۴ مرداد ۱۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)admin نوشته: نتیانیاهو IQ ش 180 هست.
bibi and the 180 iq
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
قصد اینه که بگم همچین هم چیز عجیب و غربی نبوده.
  پاسخ
تشکر شده توسط : sara147
نقل قول:البته نسل به نسل میانگین ضریب هوشی بالاتر میره.
من سالهاست یه سوال دارم در این زمینه دارم ولی کسی جواب قطعیشو نمی دونه!

1- همینطور که میدونید و میبینید و حس می کنید، نسل به نسل ضریب هوشی میره بالا و نسلها باهوشتر و دانش دان تر میشن...
2- سن ازدواج و بچه دار شدنو تولید مثل داره میره بالا. یعنی طرف در 25-30 سالگی بچه دار میشه
3- قدیم که در سنین بسیار پایین ازدواج میکردن و بچه دار میشدن بچه هاشون به اندازه نسل های جدید(که نتیجه ازدواج و تولید مثل در سنین بالاست ) باهوش و فهمیده نبودن
پس:
آیا در هنگام تولید مثل، مرد یا زن دانش و اطلاعاتش رو به بچش/جنین منتقل می کنه؟
چرا؟ چون بچه/جنین اکثر خصوصیات ظاهری و باطنی پدر و مادر رو به ارث میبره!
پدرم پلیس بود، منم پلیس شدم. استعداد هم دارم! پدرم خلبان بود منم خلبان شدم. استعداد هم دارم! پدرم دکتر بود، منم دکتر شدم. استعداد هم دارم!...
پس چرا نباید بگیم دانشی و اطلاعاتی که پدر و مادر تا لحظه تولید مثل دارن رو به بچه منتقل می کنن؟!
در واقع هرچی پدر و مادر پیر تر و پخته تر، بچه هم باهوشتر و دانش دان تر!
و شایدم بتونیم بگیم این همون دلیله که میگن "انسان تنها چند درصد از کل ظرفیت مغزشو استفاده می کنه". که میبینیم آروم اروم داره نسل به نسل بیشتر میشه (به اندازه صدم درصد)

ها؟
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بیشتر => نگهداری بهتر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بسیار هم جالب.
ولی میگم شاید به این دلیل باشه که مثلا اگر پدر پلیس باشه، تو خونه همیشه حرف از کارها و چیزهای پلیسی هست، خواه نخواه بچه خونواده هم احساس آشنایی میکنه با این چیزها، و چون نسبت به بقیه که هیچ آشنایی ندارن این چند قدم جلوتر هست، احساس میکه که این دانشی که داره دلیل بر با استعداد بودنش توی اون قضیه است.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : sara147
(۱۳۹۴ مرداد ۱۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)Y.P.Y نوشته:
نقل قول:البته نسل به نسل میانگین ضریب هوشی بالاتر میره.
من سالهاست یه سوال دارم در این زمینه دارم ولی کسی جواب قطعیشو نمی دونه!

1- همینطور که میدونید و میبینید و حس می کنید، نسل به نسل ضریب هوشی میره بالا و نسلها باهوشتر و دانش دان تر میشن...
2- سن ازدواج و بچه دار شدنو تولید مثل داره میره بالا. یعنی طرف در 25-30 سالگی بچه دار میشه
3- قدیم که در سنین بسیار پایین ازدواج میکردن و بچه دار میشدن بچه هاشون به اندازه نسل های جدید(که نتیجه ازدواج و تولید مثل در سنین بالاست ) باهوش و فهمیده نبودن
پس:
آیا در هنگام تولید مثل، مرد یا زن دانش و اطلاعاتش رو به بچش/جنین منتقل می کنه؟
چرا؟ چون بچه/جنین اکثر خصوصیات ظاهری و باطنی پدر و مادر رو به ارث میبره!
پدرم پلیس بود، منم پلیس شدم. استعداد هم دارم! پدرم خلبان بود منم خلبان شدم. استعداد هم دارم! پدرم دکتر بود، منم دکتر شدم. استعداد هم دارم!...
پس چرا نباید بگیم دانشی و اطلاعاتی که پدر و مادر تا لحظه تولید مثل دارن رو به بچه منتقل می کنن؟!
در واقع هرچی پدر و مادر پیر تر و پخته تر، بچه هم باهوشتر و دانش دان تر!
و شایدم بتونیم بگیم این همون دلیله که میگن "انسان تنها چند درصد از کل ظرفیت مغزشو استفاده می کنه". که میبینیم آروم اروم داره نسل به نسل بیشتر میشه (به اندازه صدم درصد)

ها؟

من قبلا یه بار یه مقاله در این مورد خوندم ولی الان هر چی دنبالش می گردم پیداش نمی کنم.
علم و دانش از طریق ژنتیک منتقل نمیشه. اما قدرت و مهارت استفاده از مغز تا حدی می تونه از طریق ژنتیک منتقل بشه. اینکه افراد در رشته های مختلف می تونن مهارت داشته باشن در واقع بر می گرده به اینکه چه طوری می طونن از قسمتهای مختلف مغزشون بهتر استفاده کنن.
  پاسخ
تشکر شده توسط : sara147 Y.P.Y

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان