• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FreeBSD 8.0 vs. Ubuntu 9.10
به نقل از linuxshare:
سایت phoronix.com در جدیدترین آزمایشات خود دو سیستم عامل معروف Ubuntu 9.10 از توزیع های گنو/ لینوکس و FreeBSD 8.0 از خانواده ی BSD را که هم اکنون در حال توسعه هستند از لحاظ سرعت و بازدهی مورد مقایسه قرار داده است. این آزمایشات با استفاده از برنامه ی Phoronix Test Suite در محیط ترمینال و بروی یک سیستم با پردازنده ی AMD Opteron Quad-Core , رم DDR2 با ظرفیت 4GB , دیسک سخت 160GB Western Digital SATA و کارت گرافیک ATI FirePro V8750 با ظرفیت 2GB انجام شده و همچنین از نسخه ی ۶۴ بیت اوبونتو ۹.۱۰ آلفا ۶ سرور (بدون دسکتاپ) و FreeBSD 8.0 RC1 (بدون دسکتاپ) استفاده شده است.

از مجموع ۲۳ تست انجام شده , ۱۷ تست با برتری Ubuntu 9.10 و تنها ۳ تست با برتری FreeBSD 8.0 به پایان رسیده و در ۳ تست دیگر نیز برتری محسوسی وجود نداشته است. برای مشاهده جزئیات این آزمایشات و نمودارهای مربوطه به اینجا مراجعه کنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Na3r admin Alimokhlesi میلاد amir.s zoghal
طرف چرا با نسخه alpha تست کرده ؟؟؟؟؟؟ Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
جالبیش اینه ابونتو نسخه آلفا و FreeBSD نسخه rc1 Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نسخه نهایی اوبونتو ۹٫۱۰ روی جدول زمان بندیشون دقیقا یک ماه دیگه منتشر میشه.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ مهر ۰۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ)میلاد نوشته: نسخه نهایی اوبونتو ۹٫۱۰ روی جدول زمان بندیشون دقیقا یک ماه دیگه منتشر میشه.

همیشه اینجوریه
۶ ماه بعدش هم نسخه ۱۰.۴ بعد ۶ ماه دیکه ۱۰.۹ و به همین ترتیب البته با یکم اینور و اونور
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من از نسخه ۶٫۱۰ به اوبونتو کوچ کردم. الان سه ساله قیافه ویندوزو ندیدم. :دی
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi admin HiddeN
(۱۳۸۸ مهر ۰۸, ۱۰:۴۴ ق.ظ)میلاد نوشته: من از نسخه ۶٫۱۰ به اوبونتو کوچ کردم. الان سه ساله قیافه ویندوزو ندیدم. :دی

پس ۶ ماه از تو عقب‌ترم
از نسخه 7.04
  پاسخ
تشکر شده توسط : میلاد
Question 
آقا کسی اینجا پک کامل نرم افزارهای ubuntu 9.4 رو داره ؟
من یک سالی میشه کوچ کردم ولی به دلیل نداشتن نرم افزار Access runer برای ubuntu نمی تونم کانکت بشم به اینترنت برای همین کمتر میرم رو ubuntu Confused
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ مهر ۰۸, ۱۲:۵۴ ب.ظ)ARA نوشته: آقا کسی اینجا پک کامل نرم افزارهای ubuntu 9.4 رو داره ؟
من یک سالی میشه کوچ کردم ولی به دلیل نداشتن نرم افزار Access runer برای ubuntu نمی تونم کانکت بشم به اینترنت برای همین کمتر میرم رو ubuntu Confused

می خوای با dialup وصل بشی؟ یا adsl داری؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با دیال آپ وصل شدم الان adsl دارم و ای دی اس الم هم یو اس بی هست قبلا خیلی دنبال درایورش+Access Runer بودم مودمم هم planet 21-10A هست ولی به نتیجه نرسیدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان