• 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 متد خارق العاده برای افزایش ترافیک
#1
سلام دوستان،

واقعا من نمی دونم چرا باید ترافیک رو بخریم وقتی می تونیم بسیار سالم ایجادش کنیم؟ البته سوال ممکن هست براتون پیش بیاد چطور ترافیک رو میخرن! خوب من کمی ازش توضیح میدم بعد میریم سر اصل موضوع تاپیک.

نحوه خرید ترافیک
ما در سطح کره زمین برای بدست آوردن یک چیزی باید یا پول بپردازیم یا خودمون بدستش بیاریم. در اینترنت هم می تونیم ترافیک رو خودمون افزایش بدیم یا می تونیم با پرداخت مبلغی پول به سایت های پر بازدید و قرار دادن یک iframe به سمت وب سایت شما ترافیک خودمون رو افزایش بدیم.

در این آموزش ما به مطالب زیر می خواهیم پرداخت:

- بهینه سازی موتور جستحو
- لینک های تبادلی
- تبلیغات کلیکی
- ثبت مطلب
- وبلاگ نویسی


بهینه سازی موتور جستجو
توسط آموزش هایی که پیش از این در انجمن قرار داده شده شما می تونید وب سایت خود را حامی گوگل کنید. چرا حامی؟ در حقیقت گوگل یک حیوان هست که نیاز به پشتیبانی های سایت ها داره. گوگل میخواد که وب سایت هایی که ثبت می کنه همه کلاه سفید (مقرراتی) باشند و از نظر من این ما هستیم که گوگل رو پیشرفته می کنیم و فقط برنامه نویسان سیستم ها رو طراحی می کنند. البته این فقط بر چند سیستم صدق می کند زیرا تکنولوژی جدید مثلا سیستم گوگل باعث این شده است!

لینک های تبادلی
وب سایت هایی هستند که بسیار معروف و پر بازدید هستند و میشه گفت روزانه حدود چند هزار ترافیک دارند که شما می توانید با تبادل لینک با این سایت ها یا سایت هایی که در موضوع سایت خودتان هستند تبادل کنید. در حقیقت تبادل لینک یکی از راه های مفید افزایش ترافیک محسوب میشه چون کاربران زیادی لینک و آدرس سایت شما می بینند و حدود نصف آنها بر روی لینک شما کلیک می کنند.

تبلیغات کلیکی
Pay-per-click advertising یا به اختصار PPC یا ساده تر بیان کنم تبلیغات کلیکی می تونه تأثیر مثبتی در افزایش ترافیک همچنین درآمد برای شما داشته باشه.

ثبت مطلب
یکی از راه های خارق العاده افزایش ترافیک + افزایش محبوبیت شما در بین کاربران ثبت مطالب برتر در سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند هست! توصیه می کنم به این مورد بیشتر توجه کنید تا دیگر موارد. زیرا با این روش حداقل شما 10 مطلب فوق العاده رو در معرض دید هزاران هزار کاربر اینترنتی فعال قرار میدید و همچنین درآمد اون سایت رو بیشتر می کنیدCool

وبلاگ نویسی
وبلاگ نویسی یک راه رایگان افزایش ترافیک هست. البته دلیل بر این نمیشه که بقیه راه ها پولی هست! ولی این واقعا رایگان و ساده محسوب میشه. همه می دونیم که وبلاگ نویسی یکی از بهترین شغل ها/محل های کسب درآمد یا حتی بهترین رتبه ها برای بلاگ ها هست. پس ما می تونیم یک وبلاگ در بهترین سیستم (وردپرس را پیشنهاد می کنم) ایجاد کنیم و شروع به ارسال مطلب با درج نام و آدرس سایتمون کنیم.


نویسنده: علیرضا اسکندرپور

حق تألیف و تصنیف تنها با گروه ایران PHP می باشد
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y zoghal iapple Maya میلاد nasserghiasi php


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان