• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 نکته برای افزایش ترافیک با Facebook
#1
درود بر شما،

منبع: حاشیه وب

Facebook (در زبان فارسی: فیس بوک نیز گفته می شود) محبوب ترین شبکه اجتماعی با بیش از 350 میلیون کاربر می باشد. این شبکه اجتماعی نه تنها ابزاری مناسب برای برقراری ارتباط با دوستان، اقوام و همکاران است بلکه ابزاری مفید در راستای افزایش ترافیک نیز است.

[عکس: 175px-facebook_svg.png]

متاسفانه فیس بوک در کشور ایران مسدود است و دسترسی به آن برای بسیاری از وبمستر ها و مدیران وبسایت ها مقدور نیست اما این مقاله می تواند به افرادی که به این شبکه اجتماعی دسترسی دارند بیاموزد که چگونه ترافیک وبسایت خودشان را توسط فیس بوک افزایش دهند. در اول راه شاید خیلی از کاربران درخواست دوستی شما را نپذیرند و یا ترافیک شما از این طریق افزایش پیدا نکند اما نگران نباشید به مرور زمان تلاش ها نتیجه خواهد داد.

1. مشخصات خود را کامل کنید
بسیاری از اشخاصی که درخواست دوستی شما را می پذیرند در یک وقت مناسب به صفحه مشخصات شما خواهند آمده تا از شما بیشتر اطلاعات کسب کنند. در صورتی که شما مشخصات خود را کامل و صحیح وارد نکرده باشید امکان دارد دوستی خود را با شما لغو کنند.

2. بدنبال دوست باشید
با استفاده از ابزار دقیق جستجوی فیس بوک می توانید در میان حساب ها بر اساس نام، شرکت، مدرسه و غیره جستجو کنید یا به لیست دوستان دوستان خود مراجعه کنید. به یاد داشته باشید هرچقدر تعداد دوستان در لیست شما بیشتر باشد ترافیکی که از این طریق بدست می آید بیشتر خواهد بود.

3. به گروه ها ملحق شوید یا گروه تازه ای ایجاد کنید
یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد فیس بوک امکان ایجاد گروه های مختلف است که شما هم می توانید در گروه های ایجاد شده مربوط به محتوای وبسایت خود ملحق شوید و در آنها یک کاربر فعال باشید یا گروه تازه ای ایجاد کنید و مردم را برای عضویت در آن دعوت کنید.

4. یک صفحه فیس بوک ایجاد کنید و هوادار دیگر صفحه های فیس بوک شوید
صفحه فیس بوک تنها توسط نمایندگان رسمی یک شرکت می تواند ساخته شود اما نگران نباشید شما نیز می توانید یک نام برای وبسایت خود برگزینید و خوراک آن را به صفحه فیس بوک اضافه کنید و برای روشن نگه داشتن چراغ این صفحه روزانه یا هفتگی اطلاعات تازه ای در آن منتشر کنید.

5. دیگر حساب های اجتماعی خود را اضافه کنید
این امکان است که کاربرانی در فیس بوک بیشتر به حساب خود در شبکه اجتماعی مانند تویتر رسیدگی کنند زیرا احساس راحتی بیشتری در آن محل دارند. شما با افزودن حساب خود در شبکه های اجتماعی به مشخصات و صفحه فیس بوک می توانید به این دسته از کاربران کمک بزرگی کنید تا بهتر بتوانند شما را دنبال کنند. این امر باعث کسب ترافیک از دیگر شبکه های اجتماعی نیز می شود.

6. آدرس فیس بوک خود را تبلیغ کنید
افزودن آدرس فیس بوک به امضای پست الکترونیک و وبسایت خود راهی دیگر برای کسب درخواست های دوستی بیشتر با شما است.

7. فعال باشید
تنها ایجاد حساب در فیس بوک و عضویت در گروه های مختلف برای کسب ترافیک کافی نیست. شما باید علاوه بر تلاش برای کسب دوستان بیشتر در گروه هایی که عضو آن شدید فعال باشید و در گفتگو ها شرکت کنید و وضعیت خود را روزانه فریاد بزنید تا دوستان شما نیز از این فعالیت شما آگاه شوند.

8. با دوستان خود ارتباط برقرار کنید
بخشی از وقت خود را به ایجاد ارتباط با افرادی که به لیست دوستان خود افزودید بگذارید، زیرا این کار رابطه شما با آنها را گرم تر می کند و باعث می شود بهتر نوشته های شما را دنبال کنند. شما همچنین نوشته های آنها را دنبال کنید و به وضعیت آنها که فریاد می زنند پاسخ دهید.

9. در فیس بوک تبلیغ کنید
قیمت قسمت های تبلیغاتی فیس بوک نسبتاً ارزان است و شما می توانید ترافیک را با تبلیغ کردن وبسایت خود نیز افزایش دهید یا با تبلیغ کردن دیگر وبسایت ها درآمدی از این طریق بدست آورید.

10. خودتان باشید
هرگز از نرم افزار ها و ابزار های گوناگون برای بروزرسانی وضعیت خود در فیس بوک یا منتشر کردن مطالب وبسایت استفاده نکنید زیرا آنها نمی توانند مانند انسان گرم برخورد و رابطه ای صمیمانه با دوستان برقرار کنند.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان