• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۸ سال گذشت! و چند نکته به عنوان تجارب یک عضو قدیمی!
امروز وقتی بعد از مدتها به تاریخ ایجاد اکانتم توجه کردم دیدم که ۸ سال گذشته ! واقعا که چه زود میگذره!
اما نکته ای که اینجا به چشم میخوره, سطح سوالات هست که پیشرفت محسوسی دیده نمیشه متاسفانه Undecided

دوستان عزیز اگر واقعا میخاید که تو این زمینه پیشرفت کنید, این قدمها حیاتی هستن:

۱- زبان انگلیسی و خواندن مطالب به زبان اصلی
۲- مشارکت در پروژه های متن باز
۳- شرکت در اجتماعات تکنولوژی محور
۴- درک مفاهیم پایه شامل Algorithms and Datastructures
۵- بالا بردن توانایی حل مساله
۶- وابسته نشدن به یک یا چند تکنولوژی خاص
۷- علاقه به شناخت نه شناخته ها

ارادتمند
تشکر شده توسط : Maysam.m undefined webnevesht Reza admin molana vejmad
مارو ول کردیو رفتی، بعد از 8 سال اومدی tips & tricks پیشرفت کردن رو میدی؟ Big Grin

بعدم همیشه افرادی هستن که وارد این راه میشن و تازه وارد هستن...
شما سعی کن مطالب ابتدایی رو ignore کنی و از نکات مفیدش استفاده کنی Angel
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

تشکر شده توسط : farhadhp molana scorpion
من عضو جدید هستم و از قدیم اینجا خبری ندارم اما لازمه یه چیزیو بگم.

نقل قول:نکته ای که اینجا به چشم میخوره, سطح سوالات هست که پیشرفت محسوسی دیده نمیشه متاسفانه Undecided
این بخاطر کوتاهی و سواری گرفتن امثال شماست که زمانی که آماتور بودید از همه کس و همه چیز و آموزشهای دیگران استفاده کردید، اما بعدش کوچیکترین استفاده ای به بقیه نمیدید
و شاکی هم هستید که چرا جامعه برنامه نویسای ایرانی فلانن بیسارن و منتظر معجزه هستید

(۱۳۹۵ اسفند ۲۴, ۰۵:۲۹ ق.ظ)scorpion نوشته: دوستان عزیز اگر واقعا میخاید که تو این زمینه پیشرفت کنید, این قدمها حیاتی هستن:

۱- زبان انگلیسی و خواندن مطالب به زبان اصلی

یعنی شما الان پیشرف کردی؟ یا حرفه ای هستی؟
چه چیز باعث شده که اینطوری فکر کنی راجب خودت؟

امیدوارم پاسخ بدی
تشکر شده توسط : farhadhp
نقل قول:این بخاطر کوتاهی و سواری گرفتن امثال شماست که زمانی که آماتور بودید از همه کس و همه چیز و آموزشهای دیگران استفاده کردید، اما بعدش کوچیکترین استفاده ای به بقیه نمیدید
و شاکی هم هستید که چرا جامعه برنامه نویسای ایرانی فلانن بیسارن و منتظر معجزه هستید
این حرف شما بسیار بی مورده، جای دیگه ای هم مطرح کردین اما چیزی نگفتم بلکه زمان بگذره و مقداری فکر کنید...
هر کسی به اختیار خودش میتونه دانشی که کسب کرده رو منتشر کنه. کسی که اینجا فعالیت میکنه داره به دوستان لطف میکنه و اجباری براش وجود نداره.
این وظیفه ی خود شماست که دانش کسب کنید، از هر جایی که بشه(کم هم نیستن منابع)
موضوع بعدی این هست که دارید به سایر بچه ها بی احترامی میکنید و به این خاطر براتون اخطار رد کردم، لطفا احترام بچه ها رو نگه دارید.

نقل قول:من عضو جدید هستم و از قدیم اینجا خبری ندارم اما لازمه یه چیزیو بگم.
شما که کاربر تازه وارد هستین چطور یک کاربر قدیمی تر از خودتون رو اینطور قضاوت میکنید؟! از کجا معلوم توی این انجمن به دیگران کمک نکرده باشه؟

نقل قول:یعنی شما الان پیشرف کردی؟ یا حرفه ای هستی؟
چه چیز باعث شده که اینطوری فکر کنی راجب خودت؟
باز هم قضاوت بی جا!
ایشون جایی نگفتن که حرفه ای هستن که ازشون این سوالات رو میپرسید. فقط تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن که این خودش یعنی انتشار دانش و به اشتراک گذاشتن برای سایر بچه ها.
بعد شما اومدی و ایشون رو مورد توهین قرار میدی، که چیزی برای استفاده دیگران به اشتراک نمیذارن، یا سواری میگیرن و...؟!!!!
و از همه مهمتر چه چیز باعث شده که اینطور راجب دیگران فکر و قضاوت کنید؟!
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
تشکر شده توسط : Reza Maysam.m admin farhadhp molana scorpion
نقل قول:۱- زبان انگلیسی و خواندن مطالب به زبان اصلی

اینا که بدیهات هست دیگه چه تجربه ای کسب کردین ؟
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

تشکر شده توسط : molana
با تشکر از نظرات دوستان، چه مثبت و چه منفی. به هر حال من وظیفه خودم میدونم تا اونجا که وقت و دانشم اجازه میده به دوستان کمک کنم. لطفآ از نظرم در مورد سطح سوالات دلخور نشید. خب ۸ سال پیش سایت های خوب مانند Stackoverflow خیلی زیاد نبود ولی الان خیلی از سوالات اونجا جواب داده شده ...
به هر حال،لینک لینکداین من برای ارتباط این هست : https://www.linkedin.com/pub/reza-haghighi/27/a9a/3a9

و همونطور که گفتم در خدمت دوستان علاقمند به یادگیری هستم.

با تشکر
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ اسفند ۲۹, ۰۱:۴۲ ق.ظ)scorpion نوشته: با تشکر از نظرات دوستان، چه مثبت و چه منفی. به هر حال من وظیفه خودم میدونم تا اونجا که وقت و دانشم اجازه میده به دوستان کمک کنم. لطفآ از نظرم در مورد سطح سوالات دلخور نشید. خب ۸ سال پیش سایت های خوب مانند Stackoverflow خیلی زیاد نبود ولی الان خیلی از سوالات اونجا جواب داده شده ...
به هر حال،لینک لینکداین من برای ارتباط این هست : https://www.linkedin.com/pub/reza-haghighi/27/a9a/3a9

و همونطور که گفتم در خدمت دوستان علاقمند به یادگیری هستم.

با تشکر

من به عنوان یک فرد قدیمی در لینکدین شما رو ادد کردم.
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان