• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مشکل با header
سلام
من یه سیستم تبلیغ دارم که بعد از کلیک کاربر بر روی لینک ( لینک داخلی در سایت هست ) و یه سری پردازش مثل آپدیت تعداد کلیک و ... با استفاده از header کاربر رو میفرستم به سایت تبلیغ دهنده.

حالا اینجا یه مشکلی پیش اومده و اون اینه که چون دارم از header استفاده میکنم به طور خیلی مسخره ای گوگل آنالیتیک سایت مشتری ، سایت ما رو به عنوان منبع فرستنده لینک ثبت نمیکنه .

کد هدر رو برداشتم به جاش همچین کدی گذاشتم برای تست
کد:
<script type="text/javascript" src="jquery.min.j"></script>
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
setTimeout(function() {
window.open('<?php echo $url; ?>', '_self');
}, 0);
});
</script

که اول یه صفحه ای از سایت ما باز بشه و سریعا کاربر ریداریکت بشه به سایت مشتری ، اینطوری توی گوگل آنالیتیک سایت ما به عنوان یکی از ورودی ها ثبت میشه . ولی خوب این روش در ل مشکل داره و میخوام از همون header استفاده کنم. فقط راهی میشناسید که بشه با هدر هم یه اطلاعاتی از سایت فرستاد که گوگل آنالیتیک ورودی رو ثبت کنه؟ کلا نمیدونم چی باید ست بشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
باجاوا اسکریپت هدرهارو بگیر بعنوان کوئری استرینگ بده به یک آدرس که لود بشه (یک عکس مثلا منتها پی اچ پی باشه که بتونی پارامترهارو بگیری)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منم به این مشکل خوردم. مشکل از گوگل نیست. مشکل از مرورگر هست که ریفر رو ارسال نمی کنه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی header به صورت دستی تنظیم کن:
کد پی‌اچ‌پی:
header("Referer: http://example.org"); 
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
در اصل من از تابع toUrl زند استفاده میکردم. حالا یه تابع دستی خودم نوشتم و دستی Referer رو اد کردم براش

کد پی‌اچ‌پی:
use Zend\Http\Response;

public function 
toUrlExtra($url)
    {

$response $this->getResponse();

$response->getHeaders()->addHeaderLine('Location'$url)->addHeaderLine('Referer'Pi::url());

$response->setStatusCode(302);
        return 
$response;
    } 

یکی دو روزی اینطوری باشه تا ببینم توی آنالیتیک Referer رو ثبت میکنه یا نه
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان