• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه همچین رزومه ای واقعا واقعی هست؟؟!!
فقط سوالم اینه که همچین چیزی امکان داره یا نه؟؟ConfusedConfused

[عکس: jg2r_jjhhjhj.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
به نظرم می‌تونه واقعی باشه، ولی مشکلش اینجاست که قطعا کسی این همه دانش داشته باشه به این صورت دنبال کار نمیگرده...
البته یه احتمال دیگه این هست که همه این موارد رو در ابتدایی‌ترین حالت ممکن کار کرده.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined Reza
من یکی رو میشناسم هرزبانی که فکرشو کنی و هر فریم ورکی که بگیری رو کار کرده و اصلا براش اهمیت نداره پروژه رو بگی با چی بنویس. واقعا هم وارده ها ... دیدم از نزدیک کارشوBig Grin
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:فقط سوالم اینه که همچین چیزی امکان داره یا نه؟؟
نه.

نقل قول:من یکی رو میشناسم هرزبانی که فکرشو کنی و هر فریم ورکی که بگیری رو کار کرده و اصلا براش اهمیت نداره پروژه رو بگی با چی بنویس. واقعا هم وارده ها ... دیدم از نزدیک کارشو
محمدرضا چیز عجیب غریبی نیست که یکی بتونه با چند تا زبون یا چندتا فریمورک کار کنه.
کار سختی نیست.
خیلی زیاد پیدا میشن، کم نیستن این افراد.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با این همه دانش (و سابقه) که داره و بیکاره، خیر.
وگرنه الان وقت سر خاروندن نداشت و هزاران شرکت و تیم رو هوا میزدنش
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys Reza
فکر کنم خیلی از بچه های فعال اینجا همچین رزومه ای و احتمالا قوی تر دارن (حالا مثلا فلان زبانی که طرف نوشته رو بلد نیستن ولی ۳ تا زبان و فریم ورک دیگه بلدن) ولی خیلی خودتو زیر سوال میبری وقتی اینجوری بگی
تو یکی از شرکت ها مدیر پروژه و مسئول مصاحبه به برنامه نویس بودم
به بنده خدایی اومده بود ، نشستیم مثل همه مصاحبه ها اول یکم چرت و پرت گفتیم Big Grin بعد ازش پرسیدم چقدر php بلدی ؟
طرف برگشت گفت ۱۰۰٪ اصلا فول فولم ، بهتر از من پیدا نمیکنی
منم گفتم ایول . پس باهات تماس میگیرم و خدافظی کردم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa Reza
نقل قول:محمدرضا چیز عجیب غریبی نیست که یکی بتونه با چند تا زبون یا چندتا فریمورک کار کنه.
کار سختی نیست.
خیلی زیاد پیدا میشن، کم نیستن این افراد.

اینو برای دوستمون گفتم. وگرنه به نظر منم چیز عجیب غریبی نیست. حداقل توی دو سه ماه گذشته فهمیدم که واقعا اگر کسی بخواد سراغ چند چیز بده میتونه و به خودش برمیگرده.Blush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ای بابا فکر کنم دوستان درست نخوندن
طرف php رو فول زده تازه با لاراولم اوکیه
پایتون.جاوا.اندروید.ای او اس .دات نت و ...
این بقیه رو هیچی خودشو گذاشته سر کار
فکر کنم ار بس کار پیدا نکرده یه همچین کاری کرده ببینه اصلا کسی استخدام میکنه...
من دیدم طرف حداکثر تا 3 تا فوله ولی کسانی هم دیدم هر چی میگس میگن فولیم پای کار که میرسه میگا
مثلا 8سال پیش یه ماژول به زبان پایتون رو ادیت کرپمBig Grin بعد میفهمی ادیتم فقط روی تغییر زبانش بوده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
طبق تجربه بنده کساییکه php و بعدش فریم ورک لاراول رو (فقط!! ) بلدن آماتورهای تازه به دوران رسیده هستن Big Grin
زیاد روشون حساب نکنید
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maysam.m
(۱۳۹۵ اسفند ۱۸, ۰۴:۵۷ ب.ظ)Reza نوشته: طبق تجربه بنده کساییکه php و بعدش فریم ورک لاراول رو (فقط!! ) بلدن آماتورهای تازه به دوران رسیده هستن Big Grin
زیاد روشون حساب نکنید

بعد لامسبا چه پولی هم به جیب میزنن Big Grin
قشنگ ملتو دولتو سرکیسه می کنن
نامردا Big Grin
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان