• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال
من با phpکار نکردم و فقط با asp.net تحت وب برنامه نویسی کرم ولی علاقه مندم php رو هم یاد بگیرم الانم به سوال در مورد cms ها داشتم
اینکه ماژول های این ها به چه صورت اند یعتی فقطنصب کردنی هستن یا میشه تغییر داد؟
بعد اینکه لیستی کاملی از ماژول ها نیست؟
میشه یک ماژول رو دو بار نصب کر مثلا یکی دانلود کتاب و دیگری با عنوان دانلود مقاله ؟
آخری هم بجز ماژول فروم شما کدوم Cms رو پیشنهاد می کنید<

ممنون
Foadabd
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این سوالات بستگی به cms دارین‌ که استفاده می کنین . بهتره دیدی که توی ای اس پی دات نت دارین اینجا اصلا نداشته باشین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب منم می خوام راهنمایم کنید چه cms هایی می تونن از این کارا رو انجام بدن؟
بهد هم گفتم که بگید کدوم بهتره؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بهترین cms رو نمیشه گفت چی هست. بستگی به کار و سلیقه خودتون داره. هر کدوم یه سری امکانات دارن . اما در کل همشون رو میشه روش پلاگین نصب کرد. با یه جستجو توی google می‌تونید‌ نتایج خوبی رو در مورد cms های‌ بازمتن و ویژگی های هر کدوم به دست بیارید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
معروف ها joomla و drupal و wordpress هستن. ولی به همین ها اکتفا نکنین همونطور که وحید خان گفتن چیزی که زیاده cms!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ممنون از اینکه جواب آخرین سوالمو دادید
من بیشتر می خواست بدونم می شه یه ماژول رو دو بار کنار هم قار داد با نام های مختلف!!؟
و اگه امکان داره یه لیستی از ماژول های قابل دسترس( بشه دانلود کرد) برای مثلا joomla یا phpnuke رو برام بزارید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بستگی به خودشون داره. البته نمی دونم چرا این ویژگی می رو می خواید. فکر نکنم بشه یه ماژول رو دوباره نصب کرد
ماژولها هم در سایتهای خودشون هست
google هم‌می‌تونید‌ سرچ کنید.
اینها جوابهای معینی واسشون نیست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه که اسم و یه سری تنظیمات دیگه رو تغییر بدید توی جوملا میشه همچین کاری کرد

لیست اکستنشنهای جوملا
http://extensions.joomla.org/
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ممنون از راهنمایتون من از یکی از دوستان پرسیدم گفت باید تو کد نویسی ماژول اسمشو عوض کرد تا دومی را متمایز بشناسه
بازم ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان