• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه راه مفید برای عدم انتخاب محتوا و جلوگیری از کپی کردن
سلام،
این راهی که میخوام پیشنهاد کنم خیلی سادست و در چند خط خلاصه میشه Wink میدونم این راه و حتی راه های دیگه قابل دور زدن هستند. همین راهی که من میخوام بگم فقط کلیک کردن رو قفل می کنه. البته قفل قفل هم نه! ولی یه ذره دردسر درست می کنه. لذت ببرید
کد:
-webkit-user-select: none;
-khtml-user-select: none;
-moz-user-select: none;
-o-user-select: none;
user-select: none;
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Bojbaj RaminMT
البته بیشتر هدف این هست که جلو انتخاب رو بگیریم که اعصاب کاربر به هم نریزه و فقط محتوای مورد نظر ما انتخاب بشه .
  پاسخ
تشکر شده توسط : vejmad
وحید :
البته بیشتر هدف این هست که جلو انتخاب رو بگیریم که اعصاب کاربر به هم نریزه و فقط محتوای مورد نظر ما انتخاب بشه .
علیرضا ( خودم Big Grin ) :
البته بیشتر هدف این هست که جلو انتخاب رو بگیریم که اعصاب کاربر به هم بریزه و عمرا محتوای مورد نظر ما انتخاب نشه .
خب هرکی یه هدفی داره Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کاربر که اول و آخرش می تونه انتخاب کنه و اصلا هم اعصابش به هم نمی ریزه. ولی فکر کنین یه قالب طراحی کردین با کلی عکس برای طراحی مثلا یه frame چیزی دارین خب این قسمتها نباید انتخاب بشه چون اگر انتخاب بشه صفحه خیلی زشت میشه. مثلا شما روی کل این صفحه یه Ctrl +A بزنین تا ببینین اوضاع چطوری میشه.
توی Extjs من خیلی دیدم از این مورد استفاده می کنه تا قالبش بعد از انتخاب به هم نریزه
  پاسخ
تشکر شده توسط : Bojbaj
کاربرای عادی رو گول میزنه. اما هنوز هم میشه صفحه رو سیو کرد و با ورد باز کرد. یا من خودم با فایرباگ اینجور مسائل رو حل میکنم.
این کاربردیه. اما این کار رو نکنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:کاربرای عادی رو گول میزنه. اما هنوز هم میشه صفحه رو سیو کرد و با ورد باز کرد
شما خیلی حرفه ای هستی. به منم یاد میدی؟ Undecided کی حرف از عدم سیو کردن زد؟ فقط انتخاب/select کردن رو جلوشو میگیره. همین.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان