• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خطا بدون مشخص بودن محل خطا
یه برنامه رو که کد بوده از حالت کد خارج کردم وحالا این پیغام خطا رو میده .

نقل قول:Parse error: parse error, unexpected T_INCLUDE_ONCE in /coms/index.php on line 1

کسی میتونه بگه این خطا به خاطر چیه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
داره میگه دیگه خط اول. خطای syntax هم هست دیگه نشونی هم /coms/index.php
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه داخل اون فایل هیچ چیز خاصی نیست همه فایل رو هم پاک کردم ولی بازم همین خطا رو میداد . مشکل از یه جای دیگسن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مشکل از جای دیگه ای بود برنامه داشت خودش خطا رو به صورت اتومات می ساخت و به خروجی می فرستاد خیلی کار هوشمندانه ای بود .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ اردیبهشت ۲۹, ۱۰:۳۷ ب.ظ)php نوشته: مشکل از جای دیگه ای بود برنامه داشت خودش خطا رو به صورت اتومات می ساخت و به خروجی می فرستاد خیلی کار هوشمندانه ای بود .

سلام
می تونید بگید در کجای فایل این کار رو می کرد؟
من هم همین مشکل رو دارم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:نه داخل اون فایل هیچ چیز خاصی نیست همه فایل رو هم پاک کردم ولی بازم همین خطا رو میداد . مشکل از یه جای دیگسن
خب یعنی یک فایل خالی رو include می کنی؟
خب این خطار و این فایل که این خطا ماله اونه و اون ادرس چه ارتباطی باهم دارن؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ مهر ۰۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)oia نوشته:
نقل قول:نه داخل اون فایل هیچ چیز خاصی نیست همه فایل رو هم پاک کردم ولی بازم همین خطا رو میداد . مشکل از یه جای دیگسن
خب یعنی یک فایل خالی رو include می کنی؟
خب این خطار و این فایل که این خطا ماله اونه و اون ادرس چه ارتباطی باهم دارن؟

سلام در دو پست قبلي اين مشكل كه توسط php مطرح شده بود ظاهرا توسط خود ايشان حل شده بود. من دنبال اينم كه بدونم اين مشكل چطوري حل شده؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
راس می گی؟ Wink
خطا هه سره کاری بوده Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ولی الان من هم همین مشکل را دارم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کاری که من کردم اومدم مسیر اجرای برنامه رو دنبال کردم چون در داخل اون فایلی که داشتبهش اشاره می کرد هیچ چز خاصی نبود بعد از دنبال کردن مسیر به یک تابع رسیدم که داشت یک متن که در واقع همون متن خطا بود رو برای خروجی می فرستاد .
می تونی یه سرچ کلی داخل تمام فایل های برنامه بزنی ببینی جایی چنین متنی نوشته شده البته احتمالش هست که کد شده باشه پس باید اگر پدا نشد خودت برنامه رو برسی کنی .
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان