• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاد گرفتن php بطور کامل
سلام
میخواستم بدونم چطوری و از کجا php رو کامل یاد بگیرم که هم زیاد وقت گیر نباشه هم بصورت فایل ویدئویی باشه چون وقت کلاس رفتن رو ندارم
فقط هم میخوام کار خودم راه بیفته و بطونم اون سایتهایی که مد نظرم هست رو طراحی کنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
داره روش کار می شه!
یه قرصیه می ندازی بالا! تو همون سوت اول php رو فوت آب می شی!

---
یاد گرفتن یه پورسه ایی که سما باید وقت بزارید و هزینه کنید!
منابع هم توی NET زباده و هم بازار!
  پاسخ
تشکر شده توسط : Muhammad-Ali Maysam.m
نه منظورم از یاد گیری این نبود که دوتا تگ یاد بگیرم کلا خدای php بشم تویه نیم ساعت
من فقط واسه css یاد گرفتن چند روز وقت گذاشتم . php که حتی 1 ماه هم وقت بزارم بازم انجام میدم اما میخوام هم کامل باشه و هم خوب و کاربردی
تویه وب گشتم . بیشتر جاها پولیه مثلا یه جا زده 79 هزار تومن
خوب من میخوام 79 تومن ندارم واسه php خرج کنم اونم معلوم نیست بدرد کارم بخوره یا نه
وقت رو که روزی 1 ساعت مفید خیلی هم عالی هستش واسه php
مگه چی هست که شما این حرف رو میزنید ؟ خوبه نگفتم c++ رو میخوام یاد بگیرمBig Grin
چهارتا قواعد هستش که یاد میگیری بعد اگه خیلی از لحاظ ذهنی ضعیف باشی واسه خودت 4 تا تقلب هم تویه فایل تکست مینویسی که بعد 1 ماه دوباره اومدی سراغش با چندتا مثال یادت بیاد کجا به کجا خورد
شما میشه یه لینک دانلود فیلم آموزش php مورد تایید خودتون رو بزارید من دانلود کنم یا دیگه اگه واقعا در وب رایگانش موجود نیست بگید من از کجا تهیه کنم که هم ارزونتر باشه هم خوب و کاربردی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
در نت من که هرچی گشتم یکی رو پیدا کردم اصلا داخل نوت پد آموزش میده اصلا آدمو حوصله نمیگیره بیاد رویه اون نگاه بکنه
در بازار هم که بگم ما در تهران نیستیم که وفور نعمت باشه و dvd رام کامپیوترم هم خرابه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
بهترین راه یادگرفتن خریدن کتاب و انجام تمرین های کتابه بعد در مرحله بعد فیلم های آموزشی و همراه با تعریف پروژه
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
داداش نیازی به فیلم نیست.چیزی که زیاده توی اینترنت منبع آموزش PHP هست. کافیه سرچ کنی آموزش PHP کلی پی دی اف فارسی و انگلیسی برات میاد. خیلی سایتها هم سرفصلی اومدن آموزش دادن. بیس کار رو یاد بگیر بقیه اش دیگه میره توی فاز تجربه
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
دستتون درد نکنه یه فایل pdf دانلود کردم و درحال یادگیری هستم.بعد از تموم کردن کتاب یه فیلم آموزش php بطور کامل با زبان انگلیسی هست اونو نگاه میکنم

با تشکر از راهنمایی هاتون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:سلام
میخواستم بدونم چطوری و از کجا php رو کامل یاد بگیرم که هم زیاد وقت گیر نباشه هم بصورت فایل ویدئویی باشه چون وقت کلاس رفتن رو ندارم
فقط هم میخوام کار خودم راه بیفته و بطونم اون سایتهایی که مد نظرم هست رو طراحی کنم
http://forum.iranphp.org/Thread-%D8%AF%D...8%B3%DB%8C

آموزش راه دور هم خواستی بنده در خدمتم. مختصر و مفید
امام علی علیه السلام: علم دو گونه است: علم فطری و علم اکتسابی؛ علم اکتسابی اگر هماهنگ با علم فطری نباشد، سودمند نخواهد بود.
محمد دشتی، نهج البلاغه، حکمت 338

چون سواد نداریم، فکر می‌کنیم!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
اگر ميشه فيلم آموزشي فارسي به من معرفي كنيد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
.سلام
هر کسی تو یادگیری روش خودشو داره اما به نظر من pdf و فیلم آموزشی و ... هیچ کدوم باعث یادگیری نمی شن هر چند برای استارت کار لازمن اما باید عملی کار کنی سعی کن یه پروژه برای خودت استارت بزنی و در حین تکمیل اون یاد بگیری
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان