• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادگیری طراحی سایت با php
سلام

اگر بخواهم يک سايت را با php طراحي ، راه اندازي و مديريت کنم چه کارهايي را بايد انجام دهم؟چه چیزهایی را باید یاد بگیرم؟
اگر کتاب(ها)ی مد نظرتان هست لطف کنید بگویید.
پيشاپيش ممنون.
  پاسخ
تشکر شده توسط : af6900
سوالتون خیلی کلیه. شما در چه زبان هایی مهارت دارید؟ آیا زبان انگلیسیتون قویه؟ دقیقا چی میخواید بنویسید؟
غایب
  پاسخ
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۲۰ ب.ظ)emrooz نوشته: سلام

اگر بخواهم يک سايت را با php طراحي ، راه اندازي و مديريت کنم چه کارهايي را بايد انجام دهم؟چه چیزهایی را باید یاد بگیرم؟
اگر کتاب(ها)ی مد نظرتان هست لطف کنید بگویید.
پيشاپيش ممنون.

یادگیری زبان PHP در سطوح متوسط با بالا
انواع کتاب هایی که شما لازم دارید در بازار ایران موجود هست
نمونه همون کتاب دو جلدی محمد مصدری چاپ ناقوس.
با سرچ کردن توی اینترنت و خوند منوال خود PHP هم بهتر از کتاب های مجمود می تونی PHP یاد بگیری. الکی پولتو خرج نکن Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana af6900
با سلام
یه سوالی خدمت دوستان داشتم
من زبان php رو یاد گرفتم یعنی تاحدی که یک وبسایت خبری رو با اون راه اندازی کردم
میخاستم ببینم بهتره با فریم ورک ها کار کنم و یا همین روش رو پیش بگیرم
ممنونHuh
احمق ترین آدم ها افرادی هستند که دیگران را احمق بشمارند
  پاسخ
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۴۵ ب.ظ)cyletech نوشته: سوالتون خیلی کلیه. شما در چه زبان هایی مهارت دارید؟ آیا زبان انگلیسیتون قویه؟ دقیقا چی میخواید بنویسید؟

سلام ممنون که جواب دادید
من به زبانهای html, css, php و کمی هم جاوااسکریپت
در ضمن ا جی کوئری و آجاکس هم از کدهای آماده در سایتم استفاده میکنم و قصد یادگیری اونا رو ندارم
Exclamation
  پاسخ
وقتی شما PHP و CSS و HTML رو یاد دارید قطعا نباید توی نوشتن یک پرتال مشکلی داشته باشید. اینطور که پیداست تئوری اون زبان ها رو میدونید. نوشتن پرتال اطلاعات و تجربه نیاز داره که شما انگار تجربه کافی ندارید. باید شروع کنید. من هم قبل از نوشتن اولین پروژم فکر میکردم خیلی میدونم ولی وقتی واردش شدم دیدم هیچی نمیدونم اما در طول یکسال که پروژم رو مدیریت میکردم خیلی چیزها رو تجربه کردم. شما هم خودتون رو آماده کنید برای یک تجربه بزرگ.
غایب
  پاسخ
(۱۳۹۱ مرداد ۲۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ)cyletech نوشته: وقتی شما PHP و CSS و HTML رو یاد دارید قطعا نباید توی نوشتن یک پرتال مشکلی داشته باشید. اینطور که پیداست تئوری اون زبان ها رو میدونید. نوشتن پرتال اطلاعات و تجربه نیاز داره که شما انگار تجربه کافی ندارید. باید شروع کنید. من هم قبل از نوشتن اولین پروژم فکر میکردم خیلی میدونم ولی وقتی واردش شدم دیدم هیچی نمیدونم اما در طول یکسال که پروژم رو مدیریت میکردم خیلی چیزها رو تجربه کردم. شما هم خودتون رو آماده کنید برای یک تجربه بزرگ.

سلام دوست عزیز
من پروژم رو ساختم و سوالم این بود که با وجود اینکه این زبانها رو یاد گرفتم آیا نیازی به یادگیری فریم ورک ها را دارم ویا وقت تلف کردنه و به همون زیانها ادامه بدم
بازم ممنون
  پاسخ
نقل قول: من پروژم رو ساختم و سوالم این بود که با وجود اینکه این زبانها رو یاد گرفتم آیا نیازی به یادگیری فریم ورک ها را دارم ویا وقت تلف کردنه و به همون زیانها ادامه بدم
یا بلد نیستی سوال کنی، یا از اون دست آدمایی هستی که من بدم میاد و بارها همینجا باهاشون برخورد داشتم.
در هر صورت شما حرفی از فریم ورک نزدید. ولی یاد بگیرید بهتره. در همین حد
غایب
  پاسخ
شما هم فکر کنم از اون دسته کاربرایی هستید که دقیق انجمن رو نگاه نماکنید
من به شما توهین نکردم که شما توهین میکنید
ارسال :re#4 رو نگاه کنید سوال اول من رو میبینید
  پاسخ
نقل قول:شما هم فکر کنم از اون دسته کاربرایی هستید که دقیق انجمن رو نگاه نماکنید
من به شما توهین نکردم که شما توهین میکنید
ارسال :re#4 رو نگاه کنید سوال اول من رو میبینید
Blush اوا راست میگی. عذر میخوام Angel نه اتفاقا همه پستارو خوندم الا اون یکی رو. ولی من توهین نکردم هاا. من نظر شخصیم رو گفتم که از چطور آدمایی خوشم نمیاد Big Grin در هر صورت ببخشید Heart

استفاده از فریم ورک ها بستگی به گسترش نرم افزارت داره. اگه خیلی سادست نیاز نیست از فریم ورک استفاده کنی. در غیر اینصورت استفاده از فریم ورک در وقت باعث صرفه جویی میشه.
غایب
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان