• 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن چند مقدار از پاسخ Ajax
سلام دوستان من مقداری با آجاکس آشنا هستم میخواستم منو راهنمایی کنید که آیا این چیزی که تو فکرم هست عملی هست یا نه.
من یک کد آجاکس نوشتم که یک سری مقادیر رو به صفحه حاوی کد های php من ارسال میکنه داخل این صفحه متغیر های زیادی دارم وقتی یکی از اون هارو echo میکنم میتونم داخل آجاکس با متغیر xmlHttp که همون شی آجاکس ما هست دریافتش کنم.حالا سوال من اینه که اگه داخل کد php من بخوام چند متغیر رو با هم echo کنم داخل کد جاوا یا همون آجاکس باید چطوری دریافت کنم؟اصلا امکان پذیر هست با یک شی آجاکس چند متغیر جا به جا بشه؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برای این کار بهتره داده هات رو به صورت JSON دریافت کنی تا بتونی به راحتی مقادیر رو تفکیک کنی.
  پاسخ
تشکر شده توسط : kooroshekabir Reza
(۱۳۹۱ آبان ۰۸, ۱۰:۱۷ ق.ظ)oia نوشته: برای این کار بهتره داده هات رو به صورت JSON دریافت کنی تا بتونی به راحتی مقادیر رو تفکیک کنی.
ممنون خیلی مفید بود
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میتونید به صورت پست هم بفرستید اطلاعات رو
تونل ها مي گويند : راه هست؛ حتي در دل سنگ ها.Wink
استفاده از دکمه تشکر(Heart) نشان شخصیت شماست;
درگاه پرداخت 724
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:میتونید به صورت پست هم بفرستید اطلاعات رو
میخواد دریافت کنه مسعود جان

همون Json که محمد امین گفت خوبه

و با با input hidden اکو کن و response رو بریز تو innerHTML یه div یا id خاص و بعد value اونا رو get کن
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoud1990 kooroshekabir
ببخشید بنده فکر کردم میخوای ارسال کنی:دی
همون json از همه بهتره :دی
تونل ها مي گويند : راه هست؛ حتي در دل سنگ ها.Wink
استفاده از دکمه تشکر(Heart) نشان شخصیت شماست;
درگاه پرداخت 724
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ آبان ۰۸, ۱۰:۱۷ ق.ظ)oia نوشته: برای این کار بهتره داده هات رو به صورت JSON دریافت کنی تا بتونی به راحتی مقادیر رو تفکیک کنی.
سلام.من با JSON نوشتم دیروز تست هم کردم و جواب هم داد نمیدونم چی شد الان هرکاری میکنم جواب نمیده.فکر نمیکنم کدی رو دستکاری کرده باشم.موقعی که xmlHTTp پاسخ رو میفرسته عکس loading من مخفی میشه ولی کد زیر اجرا نمیشه
کد پی‌اچ‌پی:
document.getElementById('AjaxLoading').style.visibility="hidden";
var 
myJSON = eval("(" xmlHttp.responseText ")");
alertmyJSON.tag ); 
وقتی به صورت دستی اطلاعات رو به فایل php ارسال میکنم و از Ajax استفاده نمیکنم اطلاعات انکد شده توسط تابع jason_encode تبدیل شده و میتونم ببینمشون ولی با Ajax که اجرا میکنم به من خروجی نمیده و اگر بخوام بجای Alert اطلاعات رو داخل یک textfield نمایش بده اصلا نشون نمیده.من این کد رو داخل VPS خودم دارم اجرا میکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید
این هم کد PHP
کد پی‌اچ‌پی:
$arr = array('title' => $title'group' => $group'category' => $mainCat'text' => $blog'tag' => $tags);
echo 
json_encode($arr); 
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان