• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کندی عجیب sqlserver
من قبلا یک سری بنچ مارک روی mysql 5.5 و oracle و sql server 2008 و pgsql انجام دادم. از نظر سرعت
۱- mysql
۲- sql server 2008
۳- pgsql و oracle هر دو در یک رده قرار داشتن.
دلیل اینکه mysql و sql server سرعت زیادی دارن چون این دو دیتابیس دیتابیس های سبکی هستن ولی pgsql و oracle کلا ساختار خیلی پیچیده تری دارن.

من به هیچ عنوان موافق sql server نیستم و یکی از مخالفن سر سخت sql server هستم . پس مطمئن باش که به هیچ عنوان از روی تعصب از این DBMS طرفداری نمی کنم.. کلا با خیلی از چیزهاش مخالفم. اما در مورد سرعتش همیشه یه چیز رو گفتم وقتی یک سری از کوئری ها رو می بینم که بعضی از دولوپر ها روی این دیتابیس اجرا می کنن واقعا جا می خورم که چه جوری sql server جواب میده. (البته به کندی جواب میده ولی بازم جواب میده. ولی روی mysql اجرا می کنم mysql به هیچ عنوان جواب نمیده). البته بازم سرعتش به پای mysql نمی رسه. حتی mysql روی ویندوز
البته ما داریم در مورد ۱۰ گیگ اطلاعات صحبت می کنیم. ۱۰ گیگ اطلاعات هیچ چیز خاصی نیست. من بنچمارکهایی که می کردم روی اطلاعاتی بالای ۶۰ گیگ میشد. و تغییری توی سرعت احساس نمیشد. این ۱۰ گیگ حتی برای sql server 2000 هم چیز خاصی نیست.

متاسفانه در بین خیلی از دولوپر ها هنوز روش صحیح طراحی پایگاه داده و روش های صحیح کد نویسی جا نیفتاده. و وقتی به یک همچین مشکلاتی بر می خورن فورا فکر انتقال به oracle و افزایش سخت افزار و گله و شکایت از دیتابیس می کنن. حتی بعضی از جاها دیدم فکر پاک کردن دیتای قبلی می کنن HuhHuhHuh در حالی که قدم های اولیه در بهینه سازی پایگاه داده شناخت خود DBMS هست. اینکه چه کاری انجام میشه. پروفایل کردن، لاگ کردن کوئری های سنگین و ... .
  پاسخ
تشکر شده توسط : rezaweb
مزایای استفاده از نرم افزار تحت وب هلو وبکام
زمانی که شما از نرم افزار تحت وب هلو استفاده می‌کنید مزایای زیادی از این کار به دست می‌آورید. نسخه هلو تحت وب به شما کمک می‌کند در هر کجای جهان امکان اتصال به این نرم افزار را داشته باشید. اگر شما از یک مجموعه مناسب استفاده کنید، می‌توانید حتی از سرعت بالای سرور هم بهره ببرید. تمامی اطلاعات در نسخه هلو تحت وب در سرور مرکزی ذخیره سازی می‌شود و تنها شما امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به خودتان را خواهید داشت.
توجه داشته باشید که حتی در صورت قطع اینترنت یا برق تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما به دستگاه به صورت خودکار ذخیره سازی می‌شود. برای استفاده از هلو تحت وب شما نیاز به نصب هیچ گونه نرم‌افزار اضافه روی سیستم ندارید و مرورگرهای معمولی اینترنت برای بهره بردن از این نرم افزار کافی هستند. توجه داشته باشید که در این نسخه تحت وب به صلاح دید مدیر سیستم میتوان سطوح دسترسی کاربران را ارتقا داد. در مجموع این نرم ‌افزار مزایای بسیار زیادی دارد و اگر مجموعه ما آن را برای شما اجرا کند قطعاً امکانات و مزایای آن بیشتر هم می‌شود پس پیشنهاد می‌کنیم از نسخه‌های موجود در مجموعه ما بازدید به عمل آورید.
  • صرفه جویی در هزینه‌ها

• عدم نیاز به خرید نرم افزار جدید

• اجرای نرم افزار با سرعت بالا بر روی مروگر

• عدم نیاز به خرید تجهیزات و سخت افزار جدید برای کاربران

• استفاده از یک نرم افزار حسابداری واحد در شعبه‌های مختلف

• امنیت بالا به دلیل ذخیره سازی اطلاعات فقط در سرور مرکزی

• دسترسی به برنامه حسابداری هلو بدون محدودیت زمانی و مکانی

• انجام عملیات‌های حسابداری به صورت دورکاری بدون نیاز به حضور در محل شرکت
صاحبان مشاغل نیاز به تحت وب کردن نرم افزار خود دارید، می‌توانید بدون تغییر نرم افزار و خرید نرم افزار جدید از راهکار وبکام که امن، ارزان، آسان و دارای سرعت بالایی است استفاده کنید.

پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان