• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری :مراحل نصب cakephp
آماده کردن پوشه tmp برای کیک به منظور خواندن و نوشتن در فایلهای Temp
پوشه tmp در پوشه App واقع شده است. به طور پیش فرض اجازه دسترسی(permission) آن بر روی ۰۷۷۷ تنظیم شده است، اما ممکن است این مقدار تغییر کرده باشد . برای متوجه شدن این منظور در صفحه خوش آمد گویی کیک به شما اطلاع داده میشود که آیا احتیاج به تغییر اجازه دسترسی این فایل هست یا به طور پیش فرض درست تنظیم شده است .

اگر بانوار رنگ سبز عبارت Your temp directoy is writeble نوشته شده باشد ، پوشه tmp احتیاجی به تغییر اجازه دسترسی ندارد. ولی اگر به هر دلیلی این نوار قرمز رنگ باشد، به معنای این است که اجازه دسترسی درست تنظیم نشده است و شما برای رفع این مشکل باید با تایپ عبارت chmod –R 0777 tmp در کامند لاین اجازه دسترسی را به ۷۷۷ تغییر دهید. بعد ا زاینکه این دستور را اجرا کردید یک بار صفحه خوش آمد گویی را رفرش کنید . نوار قرمز رنگ به نوار سبز رنگ تبدیل شده است .

این تیکه که در cmd باید بنویسیم من هر مدلی می زنم خطا می گیره.نحوه نوشتن دستورش چیه؟قبلش باید در محل فولدر tmp باشم؟
خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم ميتوانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این تیکه کد مربوط به CMD (کامندلاین ویندوز) نیست . دستور chmod از کامند های لینوکس هست
[عکس: logo-small.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط : php_member
(۱۳۹۲ آذر ۰۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ)parsig نوشته: این تیکه کد مربوط به CMD (کامندلاین ویندوز) نیست . دستور chmod از کامند های لینوکس هست

یعنی باید سیستم عامل لینوکس نصب کنم تا بتونم با کیک کار کنم ؟چه نسخه ای؟ابونتو خوبه یا فدورا؟
خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم ميتوانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما برای کار با کیک نیازی نیست حتما با لینوکس کار کنین...با ویندوز هم میتونین....من هر دفعه که کیک رو نصب کردم نیازی به موردی که بالا اشاره کردین نبوده و نیازی به تغییر پرمیشن ها نبوده...
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : php_member parsig farhadfery
ببین دوست عزیز، به دلیل بالا بودن امنیت و متفاوت بودن مجوز دهی در لینوکس اون حالت نیاز است ولی در ویندوز قاعدتا نباید لازم باشه.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : parsig
(۱۳۹۲ آذر ۰۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ)php_member نوشته: آماده کردن پوشه tmp برای کیک به منظور خواندن و نوشتن در فایلهای Temp
پوشه tmp در پوشه App واقع شده است. به طور پیش فرض اجازه دسترسی(permission) آن بر روی ۰۷۷۷ تنظیم شده است، اما ممکن است این مقدار تغییر کرده باشد . برای متوجه شدن این منظور در صفحه خوش آمد گویی کیک به شما اطلاع داده میشود که آیا احتیاج به تغییر اجازه دسترسی این فایل هست یا به طور پیش فرض درست تنظیم شده است .

اگر بانوار رنگ سبز عبارت Your temp directoy is writeble نوشته شده باشد ، پوشه tmp احتیاجی به تغییر اجازه دسترسی ندارد. ولی اگر به هر دلیلی این نوار قرمز رنگ باشد، به معنای این است که اجازه دسترسی درست تنظیم نشده است و شما برای رفع این مشکل باید با تایپ عبارت chmod –R 0777 tmp در کامند لاین اجازه دسترسی را به ۷۷۷ تغییر دهید. بعد ا زاینکه این دستور را اجرا کردید یک بار صفحه خوش آمد گویی را رفرش کنید . نوار قرمز رنگ به نوار سبز رنگ تبدیل شده است .

این تیکه که در cmd باید بنویسیم من هر مدلی می زنم خطا می گیره.نحوه نوشتن دستورش چیه؟قبلش باید در محل فولدر tmp باشم؟

این مورد تو بعضی موارد و نسخه های ویندوز7 پیش میاد واسه من هم پیش اومده بود کافیه روی پوشه راست کلیک کند و properties رو بزنید و تیک readOnly رو بردارین درست میشه
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadfery

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان