• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در رابطه با بالا آوردن وبلاگ
با سلام
دوستان عزیز من یه دامنه تهیه و همچنین که هاست.
من در بلاگفا یه وبلاگ دارم که حالا میخوام اون وبلاگ رو با استفاده از دامنه خریداری شده بالا بیارم.
البته نه با نام اصلی دامنه بلکه با استفاده از زیردامنه (subdomain)
در واقع من میخوام که نام اصلی دامنه مثل mydomain.ir یک صفحه ساده ورودی به وبلاگ باشه (که با چند خط کد html ساده درست کردم و در شاخه public_htm با نام index.html آپلود کردم) و میخوام که زیر دامنه blog.mydomain.ir رو به عنوان آدرس وبلاگ بالا بیارم.
برای این کار من آدرس blog.mydomain.ir رو بعنوان آدرس دامنه به بلاگفا دادم و برای اینکه این آدرس بالا بیاد مجبور شدم دی ان اس های دامنه اصلی رو در سایت nic.ir به دی ان اس های بلاگفا تغییر بدم.
این تغییر دی ان اس باعث شد که blog.mydomain.ir بالا بیاد و وبلاگ رو نشون بده ولی باعث میشه که دامنه اصلی mydomain.ir بالا نیاد و چیزی نشون نده.
اگه دی ان اس هاست رو قرار بدم دامنه اصلی بالا میاد و اگه دی ان اس بلاگفا رو قرار بدم زیر دامنه بالا میاد.
حالا از دوستان میخوام که کمک کنند تا بتونم همزمان هم وبلاگ رو با استفاده از زیردامنه بالا بیارم و هم دامنه اصلی رو.
از پشتیبانی هاست درخواست کمک کردم که این طور جواب من رو دادند:
بايد از كد redirect استفاده كنيد و يا از دستورات htaccess
Sub domain را بسازيد و وارد فولدرش شده و كد redirect را با نام index.html ساخته و upload كنيد .

یه کد php بصورت <?php header("Location: http://myblog.blogfa.com"); exit; ?> قرار دادم که باعث redirect شدن آدرس میشد و آدرس ساب دامین رو به آدرس وبلاگ تغییر میداد در صورتی که من میخواام آدرس ساب دامین ثابت بمونه.
پشتیبانی هاست میگه باید addon domain بگیری تا DNS Zone برات فعال بشه ولی من نمیخوام هزینه اضافه بکنم. ایا راهی هست که بشه ساب دامین رو بدون تغییر آدرس به وبلاگ متصل کرد؟

متاسفانه من از زبان برنامه نویسی و این چیزها زیاد سردر نمیارم
لطفا خیلی مبتدیانه راهنمایی کنید.
با تسکر از شما
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من فکر میکنم تنها راهش اینه که بگردی دنبال بکاپ گیری از بلاگفا که علیرضا شیرازی دمش گرم بسته اینو و فکر میکنم هستش این مورد .
و اینکه مطمئنی Addon domain نداری الان ؟
رو خیلی از هاست ها Addon domain نامحدود وجود داره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه متاسفانه Addon domain نداره هاستم
هاست ارزون قیمت که Addon domain و DNS Zone هم داشته باشه سراغ دارید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ارزون یعنی چند ؟ هیچ ارزونی بی علت نیستا !
فضا چقدر میخوای ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
50 تا 100 مگ هم برای من کافیه.
فقط Addon domain و DNS Zone و امکان پارک دامنه رو داشته باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
قیمتی که من دارم 29.000 تومن هست . اگر میخوای پیغام خصوصی بده . البته واسه خودم نیستا Big Grin
خودم از اونجا میخرم راضیم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه لطف کنی پ.خ کنید ممنون میشم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز شما که میگی برای دایمن اصلیت مثلاً mysite.com میخوای یه صفحه ساده html بنویسی خب اونو هم روی بلاگفا بذار .
دو تا وبلاگ درست کن .
یکیش دایم ن اصلیت و یکیش یه ساب دامین بذار .
توی وبلاگ دامین اصلیت ، توی ویرایش قالب تموم کدها رو پاک کن و دستورات html دلخواه رو بنویس بعد واسه اینکه بلاگفا گیر نده اینو تهش بذار فیض کنه . <BLOGFA></BLOGFA>

راستی حیف نیست خودت هاست و دامین داری روی بلاگفا هستی ؟؟؟
توی انجمن وردپرس (forum.wp-persian.com) یه تاپیکی هست به اسم انتقال از همه چیز به وردپرس .
اگه خواستی روی هاستت وردپرس (fa.wordpress.org) نصب کن بعد مطالب رو انتقال بده و از شر تبلیغات و محدودیت ها خلاص شو .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
رضا من خیلی تلاش کردم که از سیستم های وبلاگ دهی بتونم بکاپ بگیرم و بیارم روی وردپرس ولی نشد !!!!!
اگر این کارو کردی و انجام شده و کل اطلاعات پست ها و نظرات برگشته راهشو بهم بگوووووووووو HeartHeartHeartHeartHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ولی حمید جان من عمراً توی سرویسهای وبلاگدهی بنویسم .
ولی یه راه ساده به نظرم میرسه ببین با file_get_contents اطلاعات رو از صفحه وبلاگت بگیر البته باید یک فرمت قالبندی شده باشه .
بعد به ترتیب تاریخ توی دیتابیست اینزرت کن.

فکر کنم کار یکی دو ساعت باشه
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان