/
  • کمک در خصوص پروژه php

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 1 رأی - میانگین امیتازات: 2
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی کمک در خصوص پروژه php
    نویسنده پیام
    morypory آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 6
    ( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #1
    کمک در خصوص پروژه php
    با سلام بر عزیزان
    من یک پروژه در حال ساخت دارم البته قبلش بگم که در php خیلی آماتور هستم در این پروژه قرار است که در آمد روزانه توسط واحدهای تابعه جمع آوری شود مرحله ورود اطلاعات درآمد روزانه را تکمیل کردم حالا تو قسمت مطالبات ماندم اگر امکان دارد راهنمائیم کنید البته یک توضیح برای کارم بدهم
    ما در ماه دو درآمد دارم یکی درآمد نقدی و یکی درآمد نسیه در آمد نقدی که مشخص و ما پول را همان موقع دریافت میکنیم و من در کد نویسی این قسمت مشکلی ندارم اما در مورد درآمد نسیه ما در ماه برای خدماتی که انجام میدهیم طبق قرارداد پولی دریافت نمیکنیم و معمولا در ماه آینده این پول را دریافت میکنیم حالا من دو صفحه ایجاد کردم یکی با عنوان مطالبات ایجادی که خوب کد نویسی این قسمت هم مشکل نیست و با دستور inser حل شد و یک صفحه دارم بعنوان مطالبات وصولی این قسمت مشکل دارم که چطور وقتی اطلاعات را در این صفحه وارد کنم برود و دیتا بیس را update کند و مطالبات ایجادی را به مطالبات وصولی تغییر دهد ممنون میشوم راهنمائیم کنید
    ۱۳۹۶ بهمن ۲۱ ۱۰:۵۹ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    netparadis آفلاین
    عضو جدید
    **

تشکرها : 1
    ( 3 تشکر در 3 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: کمک در خصوص پروژه php
    سلام . برای اینکه کمی در مقدمات کار هستید پیشنهاد من برای بروز رسانی فیلد ها به اینصوت عمل کنید

در فایل مثلا update.php یک مقدار را بصورت $_GET دریافت کنید که id فیلد مطالبات ایجادی که قصد تغییر آن به مطالبات وصولی را دارید رو دریافت کنید ودر یک تگ form با متد get و action="update.php" بعد از نوشتن دستور sql بصورت زیر آن فیلد را بروز رسانی کنید و بعد از موفقیت آمیز بودن عملیات با دستورheader کاربر را به صفحه قبلی هدایت کنید که به اینصورت میتوانید انجام بدید

file : update.php?id=1
    کد PHP:
    <?php
    $id 
    intval($_GET['id']);

$result $db->query("UPDATE tbl_name SET field='مطالبات' WHERE id='$id'");
    if(
    $result){

header('location: list.php');
        exit;

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶ بهمن ۲۱ ۱۰:۵۸ عصر، توسط netparadis.)
    ۱۳۹۶ بهمن ۲۱ ۰۴:۱۶ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : morypory
    morypory آفلاین
    عضو جدید
    **

تشکرها : 6
    ( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #3
    RE: کمک در خصوص پروژه php
    ممنون یک سوال دیگر داشتم من یک جدول در پروژه تعبیه کردم که هر وقت اطلاعات را وارد میکنم در جدول نمایش میدهد و دو دکمه هم در نظر گرفتم یکی برای ویرایش و یکی هم برای حذف حالا میخواهم یک کلید در نظر بگیرم بنام ثبت نهائی که اگر کلیک کردم به قولی ثبت نهائی بشه و دو دکمه ذخیره و ویرایش کلا پنهان شود چطور میتونم این کار را انجام بدهم
    ۱۳۹۶ بهمن ۲۴ ۱۱:۴۶ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS