• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای اسکریپت دانلود
سلام دو تا اسکريپت دارم ميخوام ببينم چطوري ميتونم اصلاحش کنم

لطفا با تجربه ها و اونايي که واقعا ميدونن جوابم را بدن.
اسکريپت اول با نام 1.js
ميخوام نتيجه کد زير در يک فايل متني تو کامپيوترم ذخيره بشه

var MarketSession={download:function(szurl,sztab){var xmlreq=new XMLHttpRequest;var szfile=/fookar\.ir\/app\/([\w\d\.\_]+)\/*/i.exec(szurl);var szRequest='{"id":1,"hash":"'+Math.floor((Math.random()*12345678901)+1)+'","method":"getAppDetails","params":["en","'+szfile[1]+'",10]}';xmlreq.open('POST',CAFE_URL);xmlreq.onreadystatechange=function(){if(xmlreq.readyState==4&&xmlreq.status==200){var applog=/\"t":\s"(\d+)\"/i.exec(this.response);downloadAPK(dlpg,szfile[1],applog[1],sztab)}}
xmlreq.send(szRequest)}}

اسکريپت دوم با نام 2.js
در اينجا هم ميخوام يه سري تغييرات داده بشه و ديگه نيازي به مرورگر کروم نداشته باشه و خيلي راحت نتيجه را در يک فايل متني ذخيره و يا با کليک روي يک کليد فايل را دانلود کنه

var dlpg='http://fookar.ir/1/apks/';var CAFE_URL='http://fookar.ir/json/';var instChk=instChk||[];instChk.push(["_setAccount","UA-28996035-2"]);instChk.push(["_trackPageview"]);function checkFirstTime(){localStorage.getItem("installTime")||(instChk.push(["_trackEvent","install",chrome.app.getDetails().version]),localStorage.installTime=(new Date).getTime(),chrome.tabs.create({url:"about.html"}))}checkFirstTime();chrome.extension.onMessage.addListener(function(message,sender,sendResponse){if(message.action=="showIcon"){chrome.pageAction.show(sender.tab.id)}else{chrome.pageAction.show(sender.tab.id)}});chrome.pageAction.onClicked.addListener(function(tab){var match=/fookar\.ir\/app\/([\w\d\.\_]+)\/*/i.exec(tab.url);if(match){downloadAPK(match[1],tab.id)}});function downloadAPK(filename,tabId){var xmlreq=new XMLHttpRequest;var szRequest='{"id":1,"hash":"'+Math.floor((Math.random()*12345678901)+1)+'","method":"getAppDetails","params":["en","'+filename+'",10]}';xmlreq.open('POST',CAFE_URL);xmlreq.onreadystatechange=function(){if(xmlreq.readyState==4&&xmlreq.status==200){var applog=/\"t":\s"(\d+)\"/i.exec(this.response);chrome.tabs.sendMessage(tabId,{action:"download",filename:filename,url:dlpg+applog[1]+".apk"})}}
xmlreq.send(szRequest)}

پيشاپيش از هر متخصصي که من را ياري کنه نهايت تشکر را دارم
از مدير هم همينطور...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز!
کد های خود رو در قالب مناسب قرار بدید. با بالارفتن خوانایی مطلب، مطمئن باشید که سریع تر هم جواب خواهید گرفت.

--
جاوا اسکریپت به دلایل امنیتی خیلی حاد! نمی تونه که فایل بنویسه.
شما مسالتون رو بگید تا یک راه حل دیگه پیدا کنیم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام ممنون دوست خوبم ویرایش کردم و به قالب درست تر درش آوردم خواهشا اگه کسی میدونه سریع تر کمکم کنه نیازش دارم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ آبان ۲۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ)sinamojaz نوشته: سلام ممنون دوست خوبم ویرایش کردم و به قالب درست تر درش آوردم خواهشا اگه کسی میدونه سریع تر کمکم کنه نیازش دارم

من درست کرده بودم و شما دوباره به حالت قبل برگردونید! Big Grin
جواب رو من دادم : جاوا اسکرپت نمی تونه!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بالاخره یک راهی باید داشته بشه من فقط میخوام کدهایی را که گذاشتم یه قسمتهایی ازش پاک بشه و یک قسمتهایی بهش اضافه بشه تا این طور کاری را برام انجام بده این کدها همگی معتبر هستن فقط بسته به نیازم باید تغییر کنند در ضمن در سایت دیگری همین روش انجام شده کارشم خوب انجام می ده...حالا بازم مشورت بگیریم از دوستان یک متخصص پیدا می شه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
جاوا اسکریپت نمی تونه با فایل کار کنه!
جواب سوال من رو بده تا بتونم کمکت کنم!
چرا می خوای اینکار رو انجام بدی ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برام مهمه که این کار را انجام بدم میشه یه جایی آنلاین صحبت کنیم تا برات توضیح بدم البته اگه میتونی کمکم کنی!؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من زایاد و منظم نمی تونم آنلاین باشم!

--
1 - این رمز گذاری قابل برگشت نیست.
2 - شما با جاوااسکریپت رو هاست تاثیر بگذازی این کار با PHP باید انجام بدی!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پس اگه می تونید همین php را کمکم کنید براش درست کنم ایمیلم را خصوصی برات میفرستم تا با هم در ارتباط باشیم بازم ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دریافت پیغام خصوصیت غیرفعاله!
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان