• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلید واژه در جست و جو
دوستان سلام .
یه چند وقتی هست که سایتی راه اندازی کردم و زمانی که تو گوگل اسم سایت رو یا کلید واژه ای مربوط به سایت رو می زنم ، لینک سایت در رده اول میاد و مشکل از اینجا به بعد است . و آن اینکه از لینک دو تا هفت یا هشت لینک از سایتم به این سایت هایی که توش seo رو چک می کنن و یا رنک رو چک می کنند لینک وجود داره . در حالی که من اصلا سایت رو در هیچ کدام ثبت نکردم .
چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم و جلو این جور سایت ها رو برای دسترسی نداشتن به سایتم . بگیرم .
هر سایت دیگری رو سرچ می کنم . اصلا این قضیه براشون وجود نداره . آیا شما هم چنین مشکلی رو داشته اید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این مشکل نیست و برای اینکه این سایت ها جزء نتایج نباشند آدرس سایتتون رو در چند سایت یا وبلاگ دیگه قرار بدید تا شاید تو نتایج اونها هم قرار بگیرند
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : jpeka7
یعنی بک لینک میتونه کمک کننده باشه . ؟ خوب چرا لینک های و مقالات سایت خودم که 400 صفحه هست تو لیست قرار نمی گیره ؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برید توی شبکه های اجتماعی اسم سایتتون رو همراه با آدرس کامل در متن قرار بدید و همچنین در چند تا انجمن اینترنتی تا کم کم اون صفحه ها هم زمانی که اسم سایتتون سرچ میاد تو نتایج ظاهر بشن.
اگر هم بخواهید لینکهایی که به صورت خودکار توسط گوگل در پایین نتایج سایتتون ظاهر میشن از طریق گوگل وبمستر میتونید اونها را حذف یا اضافه کنید.
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : jpeka7
با سلام
من به تازگی یک سایت رو آپلود کردم که برای مشتریم خیلی مهم هست که توی نتایج جست و جوی گوگل با تایپ کلیدواژه "قفل هوشمند" سایتش رو ببینه. من از متا تگ استفاده کردم توی کدنویسی ولی متوجه شدم تازگی گوگل به متا تگ های keyword بی اعتنا هست.
تمام تنظیمات رو توی webmaster انجام دادم جهت ایندکس سایت. حدود سه چهار روز میگذره از اعمال تنظیمات ولی هنوز وقتی گذر واژه رو تایپ میکنم ادرس سایتم توی نتایج نمیاد. میخوام دوستان راهنمایی کنن چه تنظیماتی باید انجام بدم تا بعد از تایپ keyword تو صفحه اول ادرس سایتم رو ببینم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان