• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی میدونه این چه تگیه؟؟
با سلام خدمت دوستان

میخواستم از دوستان خواهش کنم که اگه کسی در مورد این تگ چیزی میدونه؟؟؟ حتما به این بنده حقیر کمک کنه.

کد:
<jdoc:include type="modules" name="user4" />

من حتی تو رفرنس html گشتم ولی چیزی ندیدم
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
http://www.google.com/search?hl=en&q=jdo...tnG=Search
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maya
با تشکر از دوستان
مثل اینکه کسی نبود در مورد این تگ توضیحی بده!!!
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما اگر فقط تیتر مطالبی که توی اون سرچی که لینک دادن نگاه میکردی میفهمیدی. این تگ مربوط به قالب های جوملا هست.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
نقل قول:شما اگر فقط تیتر مطالبی که توی اون سرچی که لینک دادن نگاه میکردی میفهمیدی. این تگ مربوط به قالب های جوملا هست.

داداش اینو خودم میدونم این تگ واسه جوملاست ولی خواستم ببینم از دوستان کسی هست که در مورد این تگ بیشتر توضیح بده.

ولی ...Angel
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به این صفحه یک نگاهی بنداز توضیحات کاملی در مورد این تگ داده

jdocinclude-typemodule-single
  پاسخ
(۱۳۸۸ فروردین ۰۷, ۰۹:۴۷ ب.ظ)Maya نوشته:
نقل قول:شما اگر فقط تیتر مطالبی که توی اون سرچی که لینک دادن نگاه میکردی میفهمیدی. این تگ مربوط به قالب های جوملا هست.

داداش اینو خودم میدونم این تگ واسه جوملاست ولی خواستم ببینم از دوستان کسی هست که در مورد این تگ بیشتر توضیح بده.

ولی ...Angel

این یک تگ HTML نیست بلکه یه تگ هست که توسط Template Engine جوملا پردازش میشه، شما متوجه این مطلب هستید؟
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
سلام

من نمی دونم به دنبال چه توضیحی می گردید ؟!
اما به این لینک یه سر بزن . شاید کمکی کرد Wink
  پاسخ
با سلام

از همه ی دوستانی که راهنماییم کردند تشکر میکنم

موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این تگ تمام ماژول هایی رو که شما در موقعیت user4 قرار دادین رو توی تمپلیت وارد میکنه
[عکس: 1257806193.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان