• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرش شدن آپاچی با zend skelton application
کسی با زند فریم ورک 2 رو ویندوز کار نکرده؟
بعضی مواقع که حدود 40-50% مواقغ هست آپاچی کرش می شه و از لاگ ها هم خطا زیر دیده می شه که خیلی چنراله تو ایونت های ویندوز هم چیزی به درد به خوری پیدا نمی شه
Parent: child process exited with status 255 -- Restarting.
کسی با این مشکل مواجه نشده؟
آپاچی 2.4 و پی اچ پی 5.4
  پاسخ
تشکر شده توسط : amenocy
خب مشکل از APC بود و شاید دلیلش این بود که حافظه اختصاصی مقدار پیش فرض 32 مگابایت بوده یا نمی دونم چی ولی بهتره این پست از این مکان منتقل بشه به یه جای مناسب تر
  پاسخ
تشکر شده توسط : amenocy admin
(۱۳۹۱ شهریور ۳۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ)ramram نوشته: خب مشکل از APC بود و شاید دلیلش این بود که حافظه اختصاصی مقدار پیش فرض 32 مگابایت بوده یا نمی دونم چی ولی بهتره این پست از این مکان منتقل بشه به یه جای مناسب تر

تنظیمات پیشفرض APC روی php 5.4 درست جواب نمیده. نمی دونم چرا ولی منم مجبور شدم تغییرش بدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نمی دونم چه مرگشه تو گوگل هم چیزی پیدا نشد خیلی اذیتم کرد تا درستش کردم حافظه 192 مگ دادم و یکمی کانفیگ های مشکوک را دست کاری کردم ولی تو نت هم چیز درست درمونی پیدا نمی شه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دقیقا از چه ورژنی از 5.4 داری استفاده می کنی؟ apc چه ورژنی هست؟
من از یکی دو نفر تیم کیک پرسیدم گفتن آخرین ورژن رو نصب کن مشکلت حل میشه.
کد پی‌اچ‌پی:
http://svn.php.net/repository/pecl/apc/trunk/ 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
PHP Version 5.4.4
Apache 2.4
3.1.10 APC
از خیر APC بگذرم بهتره تا اینکه بخوام دوباره سرور کانفیگ کنم Smile
memcach هنوز زنده اس

ارتقا به 3.1.13 بتا کمکی نمی کرد اما در نسخه 3.1.12 با اعمال apc.stst=1 این می آد چک می کنه که فایلهای php تغییر (modified) کردن یا نه که اگه تغییر کنن دوباره کامپایل می کنه و پیش فرض 0 هست که ایجاد خطا می کنه و در محیط develop باید 1 باشه اما اون خطا هم دلیلش این هست که apc در includ_path برای relative مسیر را وریفای نمی کنه اما بطور کلی این تنظیم در محیط develop باید 1 یا enable باشه فعلاً سر و صداها خوابیده و ظاهراً آرامش برقرار شده Undecided

دفعات رخ دادن خطا خیلی کم شده اما باز هم اتفاق می افته ظاهرا باگ هایی با php 5.4 وجود داره نمی دونم مربوط به مود ماژول هست یا نه اما من فعلا از خیر APC گذشتم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ شهریور ۳۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ)ramram نوشته: PHP Version 5.4.4
Apache 2.4
3.1.10 APC
از خیر APC بگذرم بهتره تا اینکه بخوام دوباره سرور کانفیگ کنم Smile
memcach هنوز زنده اس

ارتقا به 3.1.13 بتا کمکی نمی کرد اما در نسخه 3.1.12 با اعمال apc.stst=1 این می آد چک می کنه که فایلهای php تغییر (modified) کردن یا نه که اگه تغییر کنن دوباره کامپایل می کنه و پیش فرض 0 هست که ایجاد خطا می کنه و در محیط develop باید 1 باشه اما اون خطا هم دلیلش این هست که apc در includ_path برای relative مسیر را وریفای نمی کنه اما بطور کلی این تنظیم در محیط develop باید 1 یا enable باشه فعلاً سر و صداها خوابیده و ظاهراً آرامش برقرار شده Undecided

دفعات رخ دادن خطا خیلی کم شده اما باز هم اتفاق می افته ظاهرا باگ هایی با php 5.4 وجود داره نمی دونم مربوط به مود ماژول هست یا نه اما من فعلا از خیر APC گذشتم

بدون opcodecache که فاجعست. حداقل جاش از xcache استفاده کن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هووومConfused
xcache
بذار یه ترای بزنم ببینم باهاش حال می کنم یا نه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من توی لینوکس با پی اچ پی ۴.۵.۴ ( زمپ ۱.۸ ) با ای پی سی خیلی مشکل داشتم. یادمه با نسخه ۳.۱.۹ مشکل کمی داشتم ولی بعدش که مجبور شدم دوباره نصب کنم هم با همون ورژن و هم با ۳.۱.۱۲ و ۳.۱.۱۳ مشکل داشتم. حالا نمیدونم دقیقا مشکل از چیه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من که با php 5.4.7 و apc 3.1.13 الان هیچ مشکلی ندارم
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان